| hyshikansackha a întrebat:

Povesti-ti-mi despre primul sarut al vostru unde s-a intamplat? cum? etc? Cea mai frumoasa poveste primeste

Răspuns Câştigător
| PinkLips847 a răspuns:

Eram intro statiune in 2009. Din prima zi eu si un tip ne tot priveam. pana la urma am intrat in vorba, stateam non stop impreuna. Dupa 4 zile am mers la discoteca impreuna unde am petrecut pana in zori. In dimineata urmatoare m-a vazut in piscina si a venit la mine.
Ma luat de mana si mi-a spus ca simte ceva pentru mine, ca sunt ceea ce isi doreste si ca sunt speciala fata de alte fete. Atunci el m-a sarutat, iar eu am simtit un fior de bucurie in tot corpul si o senzatie atat de buna incat zambeam non stop. :X

| hyshikansackha explică (pentru PinkLips847):

Si pana la urma ai ramas cu el? frumoasa poveste

| PinkLips847 a răspuns (pentru hyshikansackha):

Am fost o vreme impreuna, dar din pacate dupa vreo 4-5 luni ne-am despartit.

| PinkLips847 a răspuns (pentru hyshikansackha):

Am fost o vreme impreuna, dar dupa 6 luni ne-am despartit.

12 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

A fost cu adevarat SUPERB love struck Era o seara de august senina :X Imi amintesc cu placere de el. Eu i-am zis prietenului meu de la acea vreme ca nu m-am mai sarutat cu nimeni, dar mi-a fost putin greu si ma balbaiam nu-imi gaseam cuvintele laughing Mi-a fost frica...eram agitata si foarte nelinistita dar pana la urma am inchis ochii si a trebuit sa se intample.

| Brâncuşi a răspuns:

Nu inteleg ce te intereseaza viata noasta, nu suntem obligatii sa iti raspundem la raspuns, dar hai...Pai a fost intr-o zi racoroasa de vara acum 4 ani, totul a venit de la sine si a fost ceva uluitor, voi tine minte toata viata.

| yourFanta a răspuns:

Iarna pe un ''cancer''de frig, eu imbracat gros, ea in pijama...mi-era frig numai cand o vedeam

| SoXiL a răspuns:

Eu am mers la un verde cu pritenii fratelui meu si cu el...Am jucat adevar sau provocare si m-au pus sa mozolesc o fata de 17 ani(eu aveam 12)A fost foarte rusinos dar aatunci am invatat sa mozolosec big grintonguetonguebig grin

| AlexaLovesSkillet a răspuns:

In clasa a 6-a. Eram cu un baiat de care imi placea la nebunieee. In sala mea de pian [suntem la colegiu de arte]. Din vorba in vorba, uitandu-ne unul in ochii celuilalt (nu eram singuri, era si un prieten de clasa cu noi), ne-am apropiat, si, in momentul in care acel prieten a plecat, adica atunci cand am ramas amandoi singurei, m-a sarutat. Tin minte ca tocmai ce ii cantasem la pian "melodia" care ne placea amandurora cel mai mult - River Flows In You de la Yiruma, si, in timp ce ii cantam, imi zambea. Mi-a placut. M-am simtit foarte bine, a fost magic. Nu voi uita cu siguranta acest sarut, chiar daca el, pe parcursul timpului s-a transformat in rau [adica acum e pervers, nesimtit...]. Atunci era altfel. Era gentleman, si, dupa cum ti-am zis... Nu voi uita niciodata acest moment. Fundita?

| flaviusss a răspuns:

Hai sa iti spun desi ma doare sufletu deoarece ea m-a lasat pentru altu acum 3 zile sad Totul a inceput banal intre noi, ne-am intalnit la spital, unde am vorbit una alta ca la inceput. Apoi a 2 oara ne-am intalnit la ea pe strada insa nu ne-am sarutat decat ne-am pupat pe obraz.Sarutul a venit la a 3 intalnire tot la ea pe strada. Cand am ajuns la ea a venit la mine, am lauto in brate insa nu am pupato pe obraz: am privito in ochi si i-am spus cat e de frumoasa si totul a venit de la sine. A fost un sarut pasional si sa zice de vreo 20 secunde, iar apoi a fost mai usor.Iti spun ca mi-e sa scriu despre asta deoarece ma doare sufletu cand ma gandesc sad, insa ti-am scris. Sper ca ti-a placut. AM scris cat mai pe scurt am putut deoarece imi fac rau ca imi amintesc sad O seara faina sa ai!

| hyshikansackha explică:

Dupa cum spui si tu nu esti obligat sa raspunzi, ai libertatea de a alege la ce intrebari sa raspunzi.Cine vrea sa raspunda sa raspunda.

| Iris1986 a răspuns:

Paii ....Mereu am sa tin minte acel moment ...sincer si chiar daca nu suna prea romantin ne-am intalnit pe facebook,am inepu sa vorbim doarcece el ma vazuse la patinoar,asa a inceput totul,nu mi-am imaginat niciodata ca am putea fi impreuna pana a inceput sa ma complimenteze si sa bage diferite vrajeli asa cum fac baietii laughing,dar a fost frumos. Intr-o zi ne-am intalnit,era mult mai dragut decat imi imaginam,am iesit de cateva ori pana cand am ajuns sa ne plimbam printr-un parc, era mai seara deoarece el ma insotise de la lectiile de pian, se tot apropia de mine, incepusem sa inteleg ce vrea de fapt dar imi eera putin frica, era primul mau prieten, aveam 14 ani ( mi se pare normal ) desi eu nu eram prima pantru el mi-a marturisit ca sunt unica, apoi totul s-a petrecut de la sine la un moment dat s-a apropiat atat de tare incat nu mai puteam face nimic,laughing) asa ca am cedat, a fost minunat, inca mai tin minte ce spuse : "-hai, ce a fost asa geru, nu ceezi usor. " OMG ramasesem stana de piatra dar sa recunoastem ca mi-a placut.Am continuat sa iesim, facem asta si in ziua de azi desi ne-am despartit si ne-am impacat de 1000 ori ( acum am 16 ani ). Scuze ai spus sa descriu primul sarut, iar eu am facut un roman, in fine, asa a fost primul sarut al meu! :*

| as1reetgerfdqa2 a răspuns:

Era o fata care imi placea foarte mult, dar si ea pe mine. Intr-o zi, la scoala, am ramas singuri in clasa pentru ca eram de servici, eu m-am apropiat de ea, am cuprins-o de sold si m-am uitat in ochii ei. Stateam frunte in frunte, am pus-o la perete si am mozolit-o vreo 30 de secunde laughing. A fost fain