| pufuulets a întrebat:

Povesti-ti-mi despre primul sarut al vostru unde s-a intamplat? cum,unde cati ani, etc? Cea mai frumoasa poveste primeste fundita!
P.S. nu de la gradinita :*!

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Aveam vreo 13 ani sau 12 si casunase una de 15 pe mine sa ma sarutelaughing
Pe atunci eram cam firav,ea era ditamai animaloaica, mhmm, acum numai vine la minerolling on the floore prin Spaniabig grinhehe, a fost dragut, a fost frumos, insa eu prea fraier sa imi dau seama ce trebuie sa fac laughing)

| AlexaLovesSkillet a răspuns:

Primul meu sarut... A fost la varsta de 13 ani. In sala mea de pian, cu baiatul de care imi placea de 2 ani de zile. A fost magic. Simteam de parca mai aveam putin si lesinam, si totul a fost perfect. Pe atunci, el era un gentleman, dragut, atent. Insa de-a lungul anilor, a ajuns sa fie obscen, vulgar, nesimtit... Intr-adevar, nici acum nu regret sarutul, pentru ca atunci era altfel. Dar mi-as dori ca el sa nu se fi schimbat.

| Burlacu006 a răspuns:

Primu meu sarut a fost: jucam adevar si provocare si am fost provocat sa o pup pe una pe gura, am pupato dar nu s-a intamplat nimic intre noi

| ViperyX a răspuns:

Odata,la varsta de 15 ani am intalnit o fata blonda cu ochii albastri, tot ne jucam pana odata a zis ea sa mergem la Vidra impreuna cu parintii ei. Dupa ce parintii ei s-au culcat noi am mers in padure si s-a auzit un zgomot, cred ca era un lup, m-a luat in brate si m-a sarutat. Dupa ce m-a sarutat a zis daca vreau sa fiu iubitu ei.Eu am zis da este asa frumoasa si acum sunt casatorit cu ea am 21 de ani si avem 1 copilbig grin

| Burlacu006 a răspuns (pentru ViperyX):

Nici odata n-am auzit o poveste asa de frumoasa love struck sper sa fiti fericiti si multa sanatate la copilwinking meriti funda frate

| pufuulets explică (pentru ViperyX):

Aww` doamne ce frumos :*

| roxkiss a răspuns (pentru ViperyX):

Ma topeaaaaaaaaaaaam, eu inca nu am avut primul sarut am 14 ))) si sper sa fie ceva uimitor)))