| RaduDianaMaria2108 a întrebat:

Cum a fost primul sărut?
Va rog sa-mi povestiți

Răspuns Câştigător
| CleanHeart a răspuns:

A fost un pupic dulce si nevinovat dar partea draguta este ca eram amandoi mititei happy si chiar si in ziua de azi ne amintim de pupicul ala de
ne-a vazut bunica lui de pe geam si l-a chemat nervoasa in casa laughing acum fiecare e cu treaba lui dar no de mici am tinut unu la altul si nu o sa ne uitam niciodatatongue

| Atlantic007 a răspuns (pentru CleanHeart):

Cant conteaza un pupic domle! laughing
Frumoasa povestea ta. happy

9 răspunsuri:
| XxBlueRosexX a răspuns:

Un french kiss ca la carte

| Frank51 a răspuns:

Se putea incadra la loviri si alte violente. Muscaturi de limba, buze, dinti aproape sparti, limba bagata pana in gat, etc. Dupa ceva timp a devenit mai romantic laughing prima oara e cringe, nu ai ce face.

| brokxy a răspuns (pentru Frank51):

Ai sarutat o catea sau o fata?

| Frank51 a răspuns (pentru brokxy):

Tu esti ala de vrea sa stranga 100 de mil din alocatie? laughing spor.

| Sofer a răspuns:

A fost neasteptat de bine si mai vreau si acum.

Răspuns utilizator avertizat
| DanyDav a răspuns:

Hmm, primul sarut erotic, cumva din pacate sau, a fost din partea unui baiat mai mare, l-aș putea numi viol daca nu m-ar fi convins atunci sa acept sa fac sex cu el.
Poate primul contact sexual ar fi trebuit sa fie cu o fata, nu cu un baiat bisexual...