| anonim_4396 a întrebat:

Pr meu este cu 3 ani mai mare cu mine ne vedem de 2 luni, am fost fericiti ne-am sarutat ne-am luat in brate ne plimbam radeam impreuna dar in ultima vreme am mai iesit foarte rar impreuna si aseara imi tot spune ca am facut o greseala ca ne-am sarutat si ca nu trebuie ca el mai are o pr in italia de care nu mai stie nimic de ceva timp si spune ce nu e bine si chesti din astea, iar azi pr mea cea mai buna a vb cu el si ea i-a zis to ce ziceam eu ca dor eu am pus-o si el a zis ca nu nu ma mai place crying si dupa ma apucat plansul si m-am taiat la mana cu cutitu am fost la spital ca stau aproape si m-am bandajat, si dupa a intrat din nou si l-am pus sa-mi zica ca nu ma plc sa-mi zica in fata si el zicea ca nu poate iar eu l-am facut las si tot zicea ac nu e dar nu poate si dupa o iesit, am plans din nou si m-am culcat de oboseala si am visat ca eram la palatul copiilor singura si era soare frumos trandafiri peste tot iar el el era cu un trandafir rosu ca sangele in fata mea m-am dus si am alergat si l-am luat in brate si dupa i-am zis cal iubesc si parca sa sa intristat si a ascapat trndafiru si a disparut dupa sa inorat si a inceput sa ploua si stateam pe banca si nu mai venea m-am dus intr-un colt si inghetata de frig a aparut si mi-a spus ca pleca ca nu te mai iubesc, si i-am zis ca bine asta sa fie motiv sper ca nu am lasi pentru alta dupa a disparut si erau petalel de trandafir pe jos si m-am dus dupa ele si era o cabana micuta si m-a dus in ea si acolo era luminos si frumos plin de trandafiri, si mi-a spus ca na existat nici o fata in viata lui cat am fost eu pentru ca m-a iubit foarte mult da pur si simplu trebuie sa ma uite, l-am intrebat dc si i-a zis ca asa trebuie sa fim doar pr si a disparut si apoi m-am enervat si am spart o vaza si m-am taiat cu un ciob si a aparut din nou si a zis pleaca ac e periculos, si dupa ce am plecat din cabana m-am dus afara in ploaie si pe strada erau multe masini de politie si salvarea si in salvare era X crying si m-am dus al el si am plans si am zis idiotule dc oare te iubesc? apoi a aparut iar langa mine si mi-a zis pleaca pentru ac e periculos, si dupa m-am trezit speriata ...intrebare mea este : cum sa fac sa ma placa din nou, stiu ac ar trebui sa petrec mai mult timp cu el da vara asta nu prea o sa poata pentru ac el e plecat cu fam la tara si nu prea o sal pot vedea?
si a doua intrebare este: oare dc am avut visul asta e o premonitie, eu as zice ca e un semn pentru ca eu nainte am mai avut premoniti din astea si in viata reala chiar sau intamplat ...va rog frumos dati multe raspunsuri am nevoie de ajutorul vostru...crying FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| sunset a răspuns:

Visul nu are mare relevanta se refera de cele mai multe ori la ceea ce te gandesti, framantarile tale.
cat despre tip, ...crede.ma nu merita, sa iti faci tie rau pentru el.
si daca el nu vrea sunt multi care poate te vor
numai binehappy

4 răspunsuri:
| Ingerash a răspuns:

Tipul nu te merita...are si prietena! eu zic sal lasi si sa cauti ceva mai bun.el e un mincinos si un prefacut

| StEluTa_3250 a răspuns:

Draga fii seioasa nici un baiat nu merita asta. Se vede de la inceput ca nu te place si ti-a spus-o singur, dar tu parca esti obsedata de el, si citi ani ai tu? ce minte e in capul tau? si stii care e sfatul meu, lasa-l in p**a pe tontul ala si consulta un Psiholog,.

| Paracetamol27752 a răspuns:

Cei Frate Aici laughing? ROmanu Lu Peste Prajit De La Padure
Du-te Si Fa Cu El 1 Partida Sau 2 Sa Vezi Cum Vine Ca Un Catelus laughing

| LeMad a răspuns:

WoW!
1. Cum sa il faci sa te placa din nou?! pai nu poti face un om sa te placa! Tu trebuie sa fi tu! Nu stiu ce varsta ai, dar nu cred ca ai mai mult de 14, fapt pentru care iti recomand sa iti traiesti viata, nu sa stai cramponata intr-o persoana. iti reamintesc ca, copilaria este pe sfarsit, bucura-te de ea cat mai ai posibilitatea! Vei avea destul timp sa fi om mare!
2. Premonitii, vise, semne... aiurea