| anonim_4396 a întrebat:

Preferati sa fiti singuri sau intr-o relatie?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Singur toata viata mai bine.

| Capsuinkaadulcicaa a răspuns:

No boy friends no problemhee hee depinde cred ca o sa iau raspunsul andreea_1541 a răspuns:
Momentan..prefer sa fiu singura..decat intr-o companie proasta...De obicei prefer relatiile de durata! e cel mai bun!

| Liviucu a răspuns:

Eu nu vreau o relatie, eu vreau sa fim un cuplu fericit si unit. De relatii ai parte cat vrei atunci cand iti faci de cap pana in 20 de primaveri fiind azi cu una si maine cu alte trei. Dupa acea perioada ai de ales langa cine vei pune bazele unei adevarate familii din care vor iesi cateva comori dumnezeiesti - ingerasi dragalasi.

Momentan mi-e bine singur, dar, nici foarte bine nu imi e. Stii cum e, cand trece vremea incepi sa te obisnuiesti desi totusi doare... lipsa uneia langa tine...

| Gaviota a răspuns:

Momentan..prefer sa fiu singura..decat intr-o companie proasta...De obicei prefer relatiile de durata!

| Xtadelo a răspuns:

Singur in doi straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt intr-o relatie si as prefera sa fiu singura! De ce? Ca asa ii cel mai bine. Nu ai de dat raport, poti sa faci CE TE TAIE CAPUL!

| Ella3133 a răspuns:

Sincer,acum simt ca nu este momentul pentru o relatie

| AriannaAri a răspuns:

Buna.
Intr-o relatie stabila.

Pa, pa.

| Dangel a răspuns:

Intr-o relatie.Da' cu doua

| Plolice a răspuns:

Relatie lol cine ar vrea sa fie singur?

| мαяιηα a răspuns:

Depinde de stare, daca sunt pregatita pentru o noua relatie. Dar este asa frumos cand gasesti o persoana cu care te simti in largul tau si care te face sa te simti special. Alte dati prefer sa fiu singura si independenta, fara obligatii.

| RemusAndrei a răspuns:

Ce ti-a mai facut Derp?