| 18Marius a întrebat:

Sincer cum e va fiti singuri acasa? si ce preferati sa faceti daca sunteti singuri acasa?

7 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey! ツ
★Cum adica? Singur mai mereu sau doar pentru 1-2 zile?

★Sincer, mie imi place mult sa fiu singur acasa dar asta intrucat sunt o fire mai introvertita care adora linistea. *Vorba vine, ascult muzica mai mereu*

★Daca esti extrovertita, daca iti place sa ai multi oameni in jurul tau atunci s-ar putea sa ti se para plictisitor, daca esti mica atunci s-ar putea sa-ti fie frica, mai stii?

★In fine, daca esti o astfel de persoana atunci vorbeste cu parintii ca sa-ti inviti o prietena/o verisoara, ceva pe la tine ca sa vorbiti si toate cele.

★Repet, mie imi place mult sa fiu singur, faci tot ce vrei atata timp cat nu e ceva prostesc.

★Ce fac de obicei?
✦1.Imi fac popcorn si ma uit la filme. *Cel mai mult imi plac Maze Runner, Divergent, Hunger Games si Ender's Game"
✦2.Ma uit la anime-uri.-Maraton. Daca vrei iti recomand cateva, spune numai ce gen ai vrea.
✦3.Citesc.Imi plac mult cartile de Stephen King si Sven Hassel.
✦4.Ascult muzica. Nightcore si rock cateodata. Din cand in cand Nightcore rock ^W^
✦5.Joc LOL cu colegii pe Skype. Daca sunt singur acasa pot sa vorbesc cat de tare vreau pe skype, nu ma aude nimeni yay! =)
✦6. Vorbesc cu colegii/prietenii pe skype.
✦7. Dorm...
✦8.Fac program de forta sau exersez pentru karate. Imi place sa fac asta mai, mai ales cand sunt singur. M-am lasat de karate *am facut 6 ani* insa inca exersez chiar si singur.

★E super sa fii singur acasa, poti sa faci ce vrei...

Gata smug Bafta!

| KamaSutra a răspuns:

Te simti liber, simti ca poti face orice fara sa te certe parintii.
Ce fac eu? Ce fac si cand sunt cu mama big grin

| Nirvanaaa a răspuns:

Pai daca sunt singura acasa primul lucru este sa stauu...cu castile in urechi..cu rock-ul (sau metalul la maximum ), citesc carti psihologice si desenez, nu imi place sa ma vada cineva desenand. In rest activitati zgomotoase nu pot face..am niste vecini "sensibili auditiv" rolling on the floor si apoi sunt reclamata la ai mei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac lucruri de care mi-e rusine deoarece oamenii inteligenti ar profita de o asemenea ocazie, ar da petreceri bestiale nu ar sta pe net in timp ce se indoapa cu dulciuri. Nici macar nu fumez, sunt paranoica.

| nlko a răspuns:

Sincer, eu ma cam plicisesc cand sunt singura acasa.
De obicei...
Ma uit la seriale, filme;
Ascult muzica;
Citesc;
Scriu.

| Hitler666MD a răspuns:

Uuuu cate fac, cele mai malefice chestii.
1. ma uit prin lucrurile mamei.
2.ma duc prin biroul lui tata si ii caut nu cumva are chestii de care nu stiu.
3. intru pe posta electronica a parintilor si controlez mesajele.
4.desenez diferite uratenii big grin fiindca am un skill mizerabil la desenat.
5.ascult muzica la boxe si dau volumul la maxim fiindca iubesc sa nu stau pe acelasi loc iubesc sa ma duc din camera in camera si vreau sa aud muzica peste tot love struck big grin
6.si cel mai secret, cateodata cand nu ma simt bine sufleteste iau cate putin (mentionez putin ) din Whisky-ul pe care il tine tata ascuns big grin big grin