| zăGhost a întrebat:

Când aveţi o problemă, preferaţi să fiţi singuri sau din contră, să fiţi înconjuraţi de prieteni şi de încurajările lor?

Răspuns Câştigător
| Chris a răspuns:

In mare parte, depinde de natura problemei. Daca e ceva foarte intim, prefer sa meditez singur, daca e un esec in general, simt nevoia prezentei prietenilor apropiati.

8 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Imi place sa fiu singura.sa analizez situatia cu atentie pentru ca la urma urmei nimeni nu stie cum ma simt si nu ma poate intelege 100% plus ca in ziua de azi nu prea poti avea incredere in nimeni oh go on Baftawinking

| Dina a răspuns:

Depinde ce fel de problema si depinde ce fel de prieteni...
E normal sa fii inconjurat de prieteni dar sa-i cunosti bine mai intii,si sa te asiguri ca te sustin si vreau sa te ajute sa-ti rezolvi problemele dar nu sa-ti faca mai mult rau.
Sunt situatii cind prefer sa ramin singura,cind simt ca prietenii si nimeni nu ma va putea ajuta, cind stiu ca daca imi voi spune problema v-oi face mai mult rau, v-oi parea ca o mirniita.deaceea in unele situatii nici n-ai idee cum sa procedezi! Si daca nu ai prieteni? Daca te simti singur? Cu cine sa-ti impartasesti problemele?

| VIRU a răspuns:

Eu prefer sa vb cu o prietena buna si sa ii spun ce problema am. Dupa aceea ma simt mai bine happy

| TeddyBear a răspuns:

Prefer să stau singură

| alexanelly a răspuns:

Eu personal vreau sa fiu cu multi prieteni asa mai uit din problema, nu imi place singuratatea...De aceea incerc s am ff multi prieteni.

| yngerash_4642 a răspuns:

Sincer...prefer sa stau singura in camera mea, sa ascult melodii melancolice si cu un pahar de cola imi aduc aminte de vremurile buna.Prefer mai mult sa fiu singura deoarece prietenii sunt falsi(nu toti) si te incurajeaza pe fata si rad de tine pe la spate...

| Andrei943 a răspuns:

De obicei imi place sa analizez singur unele probleme ca sa gasesc o rezolvare pentru ele, nu doresc sa imi implic prietenii intr-o problema pe care o pot rezolva si singur. cand am o problema mai grava ma pot descurca si singur, dar mereu este binevenita o incurajare sau un sfat de la cineva apropiat. de cele mai multe ori o vorba frumoasa, un sfat de la orice persoana te poate ajuta sa treci mai usor peste problemele din viata.

| kileruu a răspuns:

Eu unu prefer sa fiu singur si sa o rezolv. Asta nu inseamna ca daca ai pieteni adevarati nu le poti spune care-i problema. Poate unu dintre ei stie solutiawinking