| e m i l y a întrebat:

Preferati sa fiti solo sau sa aveti iubit/a? Motivati (:

22 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Parerea mea este ca nimeni nu vrea sa fie singur.Este adevarat ca, cateodata simti nevoia de libertate (nu libertina!), sa nu fi ingradit, dar un partener bun ar intelege asta. Daca nu...altul!

| liz23 a răspuns:

Prefer sa am langa mine acea persoana care in orice moment te poate face sa zambesti, care iti lumineaza ziua numai cu "buna dimineata", care indiferent de situatie sti ca va fi acolo. A prefera asta nu insemna ca dai socoteala, doar ca imparti bune si rele, la fel nu insemna ca nu ai libertate, doar ca poti inapoia zambetul care ti se ofera. Fiecare isi vede punctul sau de vedere important este sa apreciezi ce ai.

| JeSa a răspuns:

Logic, că nu prefer singurătatea, fiindcă doresc să-mi clădez o familiewinking!

| madalicious a răspuns:

Patesc ca UndercoverGirl.laughing Cand vreau iubit, nu am. De exemplu acumstraight face Cand am nu mai vreau sa am iubit deja am.laughing

Dar intr-un final as prefera sa fiu cu iubit decat fara pentru ca singuratatea e nasoala si nu imi place deloc.

| HBK a răspuns:

Parca orice ai alege sa faci, tot nu e bine. Din pacate, cu timpul ne dam seama, uneori poate cand e prea tarziu.

Răspuns utilizator avertizat
| Alice_6278 a răspuns:

Prefer sa am iubit.deoarece voi sthi pentru ce am sa traiesc. Tu ce ai prefera?

| AnAiLuI a răspuns:

laughinglaughing eu prefer sa am pe cineva:d si de fapt am de 2 ani :X
nu stiu cum vrei tu sa stai sgchatterbox

| Doa'Do a răspuns:

Solo, pentru ca pot sa fac ce vreau si cand vreauhappy.

| Helvete a răspuns:

Eu una prefer sa fiu singura all the time! Poate sunt eu mai altfel sau am ceva, nu stiu, dar nu vreau sa am nicio relatie, mai ales ca nu le vad niciun rost la varsta pe care o am, stai cu unu' cateva luni, apoi altul, si asa mai departe, si chiar nu are sens pentru mine. Prefer sa fiu eu si cu mine si atat, mai simt foarte bine asa, si nu am avut nicio relatie pana acum.

| TheToxicNightmare a răspuns:

Solo-Ca nu imi plac baieti.

| cîrne a răspuns:

Dupa mine, libertina=depravata, curva, etc... e bine totusi ca te accepti asa cum esti

| cîrne a răspuns:

Of, dupa ce ca esti libertina, mai esti si ignoranta. uita-te in dictionar inainte sa te simti ofensata.
si n-am inteles, neaparat toata lumea trebuie sa fie de acord cu tine? mie, cel putin, nu-mi place sa pup in fund doar de dragul de a da raspunsuri complezente. din moment ce ai pus o intrebare
, trebuie sa accepti si opiniile critice.nu crezi si tu, ingeras pervers?

| ////////////// a răspuns:

Depinde de situatie este o perioada cind vreau sa stau singura, dar de mai multe ori vreau sa am pe cineva sa iubesc sa simt ca traiesc, sa am pentru cine, sa stiu ca cineva ma sustine, incurajeaza, iubeste.

| another_emo_girl a răspuns:

Eu sunt solo si asa imi place sa fiu.alea care au iubiti sunt doar niste fitoase aiurite:-p.toate prietenele mele cu iubiti, sau ma rog, fostele prietene, s'au transformat in dive ale lu' peste cu aere si infose.

| ๑•ิ.•ั๑copilashroz๑•ิ.•ั๑ a răspuns:

Prefer sa fiu singura uneori, alteori insa nu, pentru ca stii tu vine un moment cand toti au o pereche, de exemplu la o petrecere, ceva si e nasol sa fii singura.

| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

Eu cand am pr as vrea s fiu solo si cand nu am vreau sa fiu cu cineva da nu mai apare nimenistraight face laughing

| e m i l y explică:

Ah crne cauta'ma pe luna. curva esti. (fie ca esti baiat sau fata) cap sec!

| e m i l y explică:

Nu vreau ca toata lumea sa fie de acord cu mine. e o tara libera right? doar ca libertina nu inseamna curva. ai si tu un stil de a interpreta cuvintele... rolling eyes

| Cool Girl:X a răspuns:

Mai bine solo decat cu un baiat care te face sa suferi, si mai bine cu un baiat care te iubeste decat singura...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer sa am pe cineva dar sa am libertate ca si cum as fi solo, nu pentru a-mi cauta alt partener, ci doar pentru a ma simti libera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer sa am iubit dar sa imi dea libertatea de care am nevoie happy.
Imi place sa fiu fericita si sa ma bucur de dragostea lui in fiecare zi happy.