| iKivy a întrebat:

Preferi sa iubesti neconditionat sau sa inseli?

16 răspunsuri:
| lauracraciun a răspuns:

Intrebare oarecum fara sens..Este normal ca fiecare sa prefere sa iubeasca neconditionat.Un om inseala atunci cand nu gaseste la persoana de alaturi ceea ce are nevoie:intelegere, iubire, etc. Atunci cand gasesti in persoana cu care esti ceea ce iti doresti, cand acea persoana te completeaza si te face fericit, nu mai apare dorinta de a insela.happy

| KimBianca a răspuns:

Neconditionat. De ce sa il mai iau? ca sa il insel? ciudata logica.

| Doηηa a răspuns:

Sa iubesc neconditionat pe cel ce merita!

| BeAmazing a răspuns:

Neconditionat!

Sa inseli pe cineva e foarte urat si dureros din punct de vedere sentimental.

| Vix999 a răspuns:

Iubesc neconditionat doar pe cine merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cand iubesc pe cineva pur si simplu nu am ochi pentru altcineva, nu mai vad pe nimeni, chiar daca acea persoana ma uraste (din pacate, din cauza unei certe care am avut-o cu un verisor de al sau crying ).
Asta sunt eu, dar din pacate nu mai sunt prea multe persoane care sa iubeasca neconditionat (majoritatea profita)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iubesc neconditionat normal happy

| blueheart a răspuns:

Cum sa insel persoana pe care o iubesc? thinking Nu as face acest lucru niciodata. Iubirea nu este un joc.

| SerafimHD a răspuns:

Da prefer!

| FPI a răspuns:

Adica depinde pentru cine unele persoane din viata mea au meritat neconditionat altele nu dar eu zic ca dupa casatorie o sa fie neconditionat la mine cel putin dar sper sa fie la toata lumeahappy

| Valutzzzu a răspuns:

Astae o intrebare cretina!

| Iulian922 a răspuns:

Neconditionat.

| Cata1999 a răspuns:

Neconditionat.

| Multishark20 a răspuns:

Neconditionat si daca ar fi cineva de 10 ori mai buna decat iubirea mea tot pe ea as prefera-o deoarece nu as lasao sa sufere pentru ca tin mult la ea

| Oldskool a răspuns:

Să înșeli necondiționat.