| BlooyGirl a întrebat:

Prientena mea deja sia pierdut virginitatea, dar se pare ca pritetenului ei(nou) a vrut sa o faca cu prietena mea pentru prima oara. La idioata de amica mea i-a venit idea in cap sa o faca cand are menstruatie dar se pare ca idiotenia ei ia mers... Poate pati ceva sau e normal...imi puteti spune daca are probleme ca o doare burta rau de ceva zile de la marea aventura
Dau Funda:!

7 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Cel mai probabil este din cauza menstruatieiwinking

dar totusi :o chiar a tinut?straight face ala nu a simtit ca nu avea himenul intreg?straight face atunci cand ti-se rupe himenul sangerezi pe moment, nu sangerezi non-stop in timpul actului sexual straight face
Dar thinking i-a dat chilotii jos, poate un cunnilingus, si totusi...in tot timpul asta ea trebuia deja sa sangereze...

| dyyva a răspuns:

Nu exista absolut niciun motiv medical pentru care sa iti refuzi partenerul in aceasta perioada a lunii. Poate doar unul ce tine de propriile idei si conceptii. Cert este ca o femeie poate avea dorinte sexuale si in aceasta perioada, uneori chiar mai accentuate decat de obicei. Mai mult, pentru unele dintre ele menstruatia este perioada cu libidoul setat la maximum.

| kurinkita a răspuns:

Cool story...
Si sa se (te) astepti la o mica surpriza peste 9 luni.

| looolliika a răspuns:

Paii cand faci sex pe mentruatie este posibil sa ai hemoraggii foarte intense si eposibil sa ajungi la spital.ast a eoot ce stiu

| Cristi1998 a răspuns:

E insarcinata pararea meawinking

| Golanasul a răspuns:

Dupa prima partida de amor este normal sa te simti altfel mai ales la fete... eu va pun o intrebare. Cand amica ta o sa se gandeasca la prima clipa de amor ce o sa vada? cum a facut-o doar pentru a vedea cum e?

| ada_2840 a răspuns:

Nu poate pati nimic dar probabil o doare burta din cauza menstruatiei.in orice caz ar fi fost mai bine sa se fi protejat pentru orice eventualitate.