| deleuandrei a întrebat:

Prietena imi spune mereu ca ma iubeste dar mie imi vine greu sa o cred caci se comporta ciudat cu mine. ce trebuie sa fac pentru a o crede? spuneti-mi va rog!

3 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Fetele pot fi de multe ori foarte ciudate....asa ca sa nu te suprinda o asemenea reactie mai ciudata din partea prietenei tale.Ai rabdare cu ea daca o iubesti cu adevarat! happy

| M.J. a răspuns:

Depinde ce intelegi u prin "ciudat'

| cipy a răspuns:

Sa o accepti asa cum este daca o iubesti si susineo in tot ce face k sunt sigura k are nevoie de asta. DACA O IUBESTI AI INCREDERE IN EA!