| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea cea mai buna are un iubit d 4 ani...acum are 19 ani si sustine cu tarie ca mai e virgina si ca el nici macar nu a atins-o vreo data... oare e adevarat? voi ce credeti? sustine acelasi lucru pentru ca eu sunt din categoria fetelor virpine?

20 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E posibil. Eu la 19 ani aveam un prieten de 2 ani si eram virgina.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Tind sa cred ca nu mai e virgina! 4 ani sunt ceva...

| Bacemi a răspuns:

Se poate. Nu e exclus. Poate au preferat ca momentul acela sa fie special.

Abh
| Abh a răspuns:

Poate se satisfac in alte moduri, fara penetrare vaginala...

| sasha a răspuns:

Sa sti ca e posibil asa ceva si eu am stat cu o fata 3 ani, 7 luni si 4 zile sad nu am facut nimic chiar nimic desi eu numai acel lucru il aveam in cap la inceput pot sa zic ca imi placea de ea insa nu vroiam decat un sg lucru si o dupa 5 sap am invitat-o la mine acasa fiind singur totul a mers ok insa ea nu era pregatita sau nu stiu pur si simplu nu a vrut, ideea e ca am mai insistat de vre 3 ori si dupa aia am lasat-o balta caci deja incepusem sa tin la ea foarte mult pur si simplu o iubeam si ii respectam alegerea cu tot sufletul mi-a iesit din cap ideea aceea " perversa" si imi era de ajuns sa o am sa o tin de mana sa o sarut si sa o strang in brate, deci prietena ta poate chiar nu te minte caci poate fi posibil daca partenerul ei o iubeste cu adevarat, dar nu uita sunt multe modalitati de al satisface pe acel prieten al ei si fara sa renunte la virginitate am intalnit multe fete care practica astfel de sporturi si nu isi incep viata sexuala de frica parintilor, asa ca de tine depinde cat de bine iti cunosti prietena. hai baftawinking happy

Janina
| Janina a răspuns:

Care ar fi rostul sa minta!
Probabil asta este

| Miha a răspuns:

Mai stii? poate da poate nu... unele fete stau cu baieti si 10 ani fara sa se atinga, pana sa se casatoreascawinking

| Daria a răspuns:

Sincera n-am de unde sa ghicesc sau nu daca prietena ta este virgina.Crezi ca ar avea vreun rost sa te minta?; daca ea sustine ca mai e virgina, ar trebui s-o crezi ptr.ca esti prietena eihee hee

| vykkusor a răspuns:

Eu sincera sa fiu nu cred ca ea mai este virgina...nu are cum sa fie cu un tip de atita timp si sa nu fie nimic intre ei. Un baiat nu sta asa pur si simplu linga o fata atita timp si sa nu faca nimic. ea vrea sa-ti demonstreze ca este la nivelul tau. dar logic gindind vei intelege ca nu este asa. daca as fi eu in locul tau nu as crede.pup.pa

| thealchemist a răspuns:

Probabil.

| dulciana a răspuns:

Tot ce e posibil daca ei vor ceva serios si ea ia pus aceasta conditie, iar el o respecta si o iubeste atunci da e posibil sa fie virgina. dar nu prea cred, insa cine stie ce relatie au ei
... poate

| Sheridanx a răspuns:

Orice e posibil...
Totusi.imi e cam greu sa cred ca nu a atins-o niciodata.Probabil e virgina, dar cu siguranta au facut "altceva". Ma refer la petting ( sau asa ceva), atingeri mai intime...etc.
Dar ar trebui sa ai incredere in ea. e cel mai important lucru. Iar ideea cu ginecologul. e o prostie.Nu trebuie sa demonstreze nimic.nici tie.nici altcuiva happy

| laurica_9682 a răspuns:

Nu are cum. nimeni poate rezista atata timp. poate nu vrea sa spuna ca se gandeshte ca o vedeti cu alti ochi. dar ca femeie sa stai cu un baiat 4 ani si sa rezisti inseamna ca nu il iubesti. dupa 2 ani poate tipul mai poate rezista dar femeia sigur nu.

| laurica_9682 a răspuns:

Si suntem mamifere...si femeilor si barbatilor le place sexul in aceiashi masura, numai ca fetelor le place sa se lase rugate.si nu spun cand vad un tip" vreau sa ma culk cu el" cum obisnuiesc sa faca baieti.

| Patriii a răspuns:

Daca zici ca sunteti cele mai bune prietene, trebuie sa aveti incredere una il alta.eu asa credstraight face

| UNfriendLY a răspuns:

Convingeo sa mearga la ginecolog laughing acolo vei afla raspunsul happy
insa, eu in locul tau, nu as credeo nici pe ea nici pe fostul.
in ziua de azi.

| jorjet_6415 a răspuns:

Eee *** virgina laughing) e vrajeala pe fata n`ai cum sa stai cu o pesoana atata timp fara sa nu faci nimic. a facut sigur dar poate nu vrea sa-ti spuna ti`e de teama sa nu duci vorba mai departe chiar daca ti`e prietena.

| Asdgjkjgs a răspuns:

Nu am de unde sa stiu, dar cred ca depinde si de baiat ce fel de tip este. daca e mai timid e posibil.eu am stat cu un baiat 3 ani si nu am facut nimic(eram prea mica 15-17 ani). deci e posibil ca si ea sa fie virgina, desi sincer in ziua de azi nu mai e un motiv prea mare de mandrie asa ca nu vad de ce ar mintisad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu inteleg unde e problema ta! Ce treaba ai tu cu viata ei intima? Daca e prietena cea mai buna ai incredere in ceea ce spune, dar ea stie ca tu NU esti prietena ei cea mai buna?!

| dany4ok a răspuns:

Zi sa se uite in ochi tai cand o zice. O sa iti dai seama dupa reacti