| Anonim_5518 a întrebat:

am o prietena virgina si ca pentru prima data ne-am atuns intre noi eu penisul si ea pasarica le-am atins una de alta si incaz ca ejaculez ramane gravida daca este virgina?

Răspuns Câştigător
| unnimeni a răspuns:

Nu poate sa ramana gravida daca nu este penetrare.
Chiar daca ejaculezi pe "pasarica" ei virgina, nu poate sa ramana gravida, doar sa nu incerce apoi o masturbare cu degetele ca atunci, chiar daca sunt foarte mici sansele ca un spermatozoid sa ajunga unde trebuie, se poate.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca ati avut contact sexual, chiar fara penetrare, nu mai e virgina. Mai are himenul intact, dar virgina este numai o persana care nu a avut niciodata contact sexual. Daca ejaculezi pe vulva ei si este in perioada fertila, poate ramane insarcinata, in ciuda himenului intact. Am vazut o fata care sustinea ca este virgina ( si avea himenul intact) si care ramasese insarcina in urma faptului ca prietenul ei ii ejacula pe vulva. A nascut un baietel superb.

| PussicatDolls a răspuns:

Fata,cand a facut sex in adevaratul sens al cuvantului nu mai este virgina.Cand baiatul ejaculeaza in interiorul vaginului ei, atunci fata ramane insarcinata.Deci daca nu ai ejaculat inauntru, ci doar "pe zona intima", fata nu va ramane insarcinata.
Sper ca am ajutat. Funda?

| hamster a răspuns:

Sti,o fata ramane virgina cand un spermatozoid ii penetreaza ovulul, daca spermatozoizul ajunge in vagin(chiar si fara penetrare ce stie el ca fata ta e virgina, nu-l incurca cu nimic acel himen)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deocamdata nu, dar aveti grija.

| Anonim_5518 explică:

Unele nu ati inteles nu am avut contact sexual decat o atingere atata tot si in caz ca as ejacula deci nici sex anal nu am facut