| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea imi spune ca este nemultumita de mine ca nu stiu sa ma bag pe sub pielea ei, problema e ca nici nu imi spune ce ii place si ce nu. Cum sa imi dau seama? ce ar trebui sa fac? ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| AdelixA a răspuns:

Un gest romantic si sigur te vei afla acolo uns evrei vrea poftim un exemplu http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=v3kj90Er5_o dar nu sa-i faci un filmulet ci sa-i lucrezi la fel ca tipul si sa o pui sa citeasca LIVE. Sper ca o sa-i placa.

1 răspuns:
| Rotciv a răspuns:

Ar trebui sa o iei frumos de mana si sa vorbiti deschis unul cu celalalt. Sa o intrebi ce ii place ce nu-i place, sa va cunoasteti mai bine happy. Explica-i ca vrei sa afli mai multe despre ea, doar ca fara ajutorul ei nu poti face acest lucruhappy. Succes!