| alinagyo a întrebat:

Bunaaa! cum imi dau seama daca ma place un coleg de clasa...o prietena de la alta clasa imi spune ca il vede ca se uita la mine cand trece pe langa mine,dar imi e frica ca imi spune doar asa sa ma simt bine, dar imi e cea mai buna prietena ...nu stiu. Deci, la ce ar trebui sa ma uit?

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Daca el nu te abordeaza, incearca sa te folosesti de prietena respectiva ca sa va faca lipeala. Asa se face mereu cand si baiatul si fata sunt timizi sau nu stiu ca se simpatizeaza reciproc.
Bafta la lipit!