| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea mi-a zis azi ca este cu fostul meu iubit...ma simt foarte ciudat pentru ca fostul ei iubit e cel mai bun prieten al fostului meu iubit.,.,., complicat. Dar mai pe simplu, prietena mea e iubita fostului meu.Ma simt foarte ciudat pentru ca nu stiu ce simt eu pentru el si chiar nu stiu ce sa fac, nu vreau sa fiu cu el dar nici fara el...heelp me! nu o sa suport sa ii vad impreuna!

3 răspunsuri:
| sorinL1 a răspuns:

Threesome.

Exista un cod nescris al relatiilor care zice ca nu e tocmai ok ca prietena ta sa e combine cu fostul tau prieten.

| RealL1fe a răspuns:

In primul rand... daca iti era prietena adevarata te intreba inainte daca te deranjeaza ca ei doi sa fie impreuna ea stiind ca voi2 aveti un trecut comun, urmand sa ` ti vada reactia. cel mai bine ar fi sa pari indiferenta chiar daca o sa fie sentimentul ala ciudat. asteapta sa vezi cum decurg lucrurile intre ei.

| zxcxzxc a răspuns:

Cel mai bine ii spui asta prietenei tale ssi va intelege! tu trebuie sa intelegi ca mai sunt o groaza de baieti care te iubesc! gandeste-te ca el te-a pierdut si nu te merita!
considerandute pe tine mult mai presus decat el! asa vei depasi aceasta situatie naspa! si eu am font in aceeasi chestie! numai ca sunt baiat dar iti zic cum am procedat! te gandesti ca esti mult mai presus decat eu, esti mai populara, te iubeste mai multa lume, esti mai frumoasa decat el, deci nu te merita! sper ca te-am ajutat daca mai ai intrebari contacteaza-ma