| WeAreSmart a întrebat:

Prietena mea nu ma vrea pe plan sexual. Zice ca ii place pur si simplu sa petrecem timpul impreuna, ca ii place mult de mine dar nu vrea sa ne atingem, sa facem dragoste etc. Eu o iubesc dar ma excita foarte tare si sunt o persoana perversa. Nu stiu ce sa fac. sad

4 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Frate nu-i permite fetei sa te trateze ca oe ultima carpa a societatii, sfatul meu? urgent retragete elegant din relatie si gaseste o fata cu care sa te distrezi de sarbatori mai ales sa iti faci de cap de revwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori accepti situatia si mai astepti pana va dori si ea, ori cauti o fata care e dispusa de perversiunile tale.

| December a răspuns:

Daca sunteti de ceva timp impreuna (ma refer cateva luni) si ea nu vrea sub nici o forma nici macar un petting, nu prea mi se pare ok idiferent daca esti pervers sau nuwinking. Poti incerca sa o iei frumos deoparte si sa discuti cu ea, dar daca raspunsul va fi acelasi si vezi pe ea ca nu vrea, atunci ar fi indicat sa cauti pe altcineva.

| Jijell a răspuns:

De acord cu colegul, ii zici pa, te duci urgent si-ti cauti alta. O relatie intre un barbat si o femeie fara dragoste si sex nu se poate.