| Hirockers a întrebat:

Eu si cu prietena mea cea mai buna o sa ne petrecem weekendul impreuna si pur si simplu nu avem idee ce putem face.Adica,facem asta mai tot timpul si ajungem sa ne plictisim.Am vrea niste idei interesante de la voi. Cel mai bun raspuns funda:*

Răspuns Câştigător
| ladyMillion a răspuns:

Paihappyputeti sa faceti amndoua un id de mess unde sa adaugati cateva iduri de baieti pe care le gasiti(pe facebook,pe alte site-uri)si sa va bagati in seama cu ei,sa-i luati putin peste piciorwinking(asta este distrctiv); ati putea iesi in putin pe afara sa va plimbati,sa agatati tipi,sa mergeti la un suc ceva,va luati o inghetata,va puteti machia legate la ochilaughingsmugeste o placerelaughing)sa va faceti freza,unghiiletongueputeti da muzica mai tare ca sa va simtiti voi in apele voastre,mai spre seara va puteti face un "cort din paturi'(my favorite)unde sa spuneti povesti de groaza,sau alte chestii(de fete),puteti discuta de baieti.,si sa aveti si o gustarica la indemana,puteti merge la bucatarie si sa pregatiti voi ceva"bunicel"cum ar fi o salata de fructe,biscuiti cu finetti,frisca, bombonelethinking; va puteti bate cu perne; iar mai tarziu va puteti uita la un film horror impreuna:devil)daca nu va e fricahappysau la altfel de film, la vreo comedie
sper ca te-am ajutathappy

8 răspunsuri:
| bkb300 a răspuns:

Ah.greu cu intrebarile astea cand nu precizati si o varsta...pai.asa in general, chestii pe care le poti face la orice varsta: plimbari in parc, mersu cu bicicleta/role, pescuit, sau undeva la un film...cu toate ca nu e gratis dar nu cred ca e foarte scump.la mine in oras e 5 lei sau 2, 5 lei (ca a fost o promotie sau nu stiu cum s aii zic)

| iEmonel a răspuns:

Sa faceti clatite.

| Simpluuu a răspuns:

Petreceti doar weekendurile impreuna ca va veti plictisi nu doar de lucrurile facute zi de zi ci si una de alta. de exemplu o fata nici nu am mai baga in seama din acest motiv. am stat toata vara amandoua si acum nimic. nu stiu cu ce vad pot ajuta fetelor. ce stiu eu. faceti mancare amandoua sau o prajitura si apoi pune-i pe cineva sa va dee nota pe ce ati facut sau la fel dar cu desene. funda ca vreau sa am 10.

| Metaloco a răspuns:

Faceti farse la telefon

| cristyblondu a răspuns:

Chemati 2 baietii sa vedeti ce aveti ce facelaughing glumeam... faceti ce va place voua daca baietii nu vreti. daca vreti vin eu si intretin buna dispozitielaughing

| cryss24 a răspuns:

Hai sa il petrecem impreuna ce zici

| Andreww a răspuns:

Filme,cumparaturi,muzica,o petrecere poate:d sau o simpla ieseala, poze. sper ca te-am ajutat si distractie placuta!happy

| KusumiKoharu a răspuns:

Pai ati putea merge in parc sau la film la cumparaturi puteti face karaoke amandoua... pozelaughing sa va plimbati nu stiu ce ati mai putea face