| balls a întrebat:

Prietena mea pare si imi spune ca nu o excita magaierile si atingerile de loc ...este virgina. pare ca e cum s-ar zice "nesimtita ". Oare toate sunt asa si nu stiu din lipsa mea de experienta sau este ea mai greu de excitat ori altceva?

3 răspunsuri:
| consiliera a răspuns:

Se poate sa fie frigida.O fi marcat-o ceva.Sau pur si simplu nu ii place sa si-o puna.Discutati.Vezi ce ii place.Sa ai rabdare cu ea.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

E "nesimtitoare" cel mult, cel mai probabil nu faci tu bine ceva. Preludiul incepe la intalnire, nu in pat.

| alexanelly a răspuns:

Cu siguranta este vorba de felul cum o mangai o fata nu se excita asa usor...si probabil este si ea mai greu de excitat da nu imposibil. Inceraca sa ii gasesti punctele sensibile, ai putea sa cauti chiar si metode prin care sa iti dezvolti tehnicile de seductie! Bafta