| anonim_4396 a întrebat:

Ma excita prietena mea si nu stiu ce sa fac daca se pune pe mine sau in bratele mele si se simte penisul meu erect... oare ce va zice?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce pana mea sa zica? e o chestie biologica si anatomica normala.

| h3r a răspuns:

Iubi, dar de ce porți pistol?

| Oana92 a răspuns:

Eu cred ca stie foarte bine ce reactie fizica vei avea tu daca ea va face anumite gesturi. Deci ar cam trebui sa se astepte la asta si sa se comporte normal...sa fie indiferenta daca nu vrea mai mult sau sa te excite si mai tare daca vrea sex.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se va speria, apoi o va lua la fugă.
Ori te va dezbrăca și-ți va linge metalele, cine știe.

| denis021 a răspuns:

Depinde de firea ei daca ma intelegi. daca e o fire indrazneata e ok dar daca nu ai grija. Bafta!

| madafaca a răspuns:

Ca o sa termini repede-repede, mult prea repede, daca face ceva cu tine. Deci n-o sa faca nimic cu tine, poate te mangaie un pic, sh-atat.