| JosePpPp a întrebat:

Prietena mea se plange ca are sanii mici. si asa e. Ce ar putea sa faca sa-i mai creasca? tongue Si acum fara mistouri si silicaoane nu-i pun :]] Funda

19 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pacat ca nu are suficienta incredere in ea ca sa fie mandra cu ceea ce are.
Si foarte rau ca nici tu nu o ajuti pe tema asta, ai putea sa o lamuresti admirandu-i simplu, fara sa faci caz de frustrarea ei.
In plus ar putea fi fericita, nu va avea niciodata durerile de spate ale fetelor cu sanii enormi si nici nu-i vor "cadea" cu varsta.

| Amelya02 a răspuns:

NU poate sa faca nimic, nu exista nici o solutie pentru asta.
Ce ar ajuta-o insa, daca ai accepta-o asa cum este si i-ai spune ca arata bine.
Ce pana mea conteaza pentru voi atat de mult chestia asta? Nu inteleg de ce mai stai cu ea daca nu o apreciezi asa cum e? Desparta-te de ea, sigur o va lua altul care va fi topit dupa ea!

| darrio2007 a răspuns:

Daca are 12-13 ani este normal sa aiba sanii mici.P.S.Nu ai spus ce varsta are.Am presupus.

| JosePpPp explică (pentru darrio2007):

:]] Nu umblu cu d-alea. Are 19.

| darrio2007 a răspuns (pentru JosePpPp):

Ok.Asta este conformatia organismului ei. Poate daca face sport mai cresc.

| neutrino a răspuns:

Explica-i tu ca are cei mai frumosi sani.

| JosePpPp explică (pentru neutrino):

Nu vreau sa o mint :]]]

| neutrino a răspuns (pentru JosePpPp):

Deja ai mintit-o atunci cand i-ai spus ca-ti place de ea si eventual ca o iubesti.

| Alcyon a răspuns:

Spune-i sa nu se agite, ca sanii se mai maresc in timp. Alea care-i au mari de la 20 de ani, la 30 sunt deja flescaite. Mai bine mici dar fermi.

| JosePpPp explică (pentru Alcyon):

Si daca nu e nici una nici alta? tongue Eu sincer nu vreau sa o mit ca e spectaculoasa si pare certata si cu sportul tongue

| Alcyon a răspuns (pentru JosePpPp):

Sportul nu-ti mareste sanii, poate doar ti-i face mai fermi. Daca s-ar ingrasa, s-ar putea sa observi o diferenta, dar nu stiu daca asta este ceea ce-ti doresti. Sincer, cred c-ar trebui s-o iubesti asa cum este.

| andrei1237 a răspuns:

Incearca si incurajeaz-o pe prietena sa nu mai sufere din cauza sanilor ei. Daca se mai ingrasa putin, si formele ii vor iesi mai bine in evidenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-i o carte de gramatica in brate si frunzareste-o. Sanii nu ii vor creste mai mari dar macar, data viitoare, vei formula o intrebare idioata, corect. Cu placere!

| Peaches a răspuns:

Daca tu te plangi atunci fata are cu adevarat o problema. Daca nu te plangi tu, atunci explica-i ca tie iti place de ea asa cum e. Organismul se dezvolta pana la 20-21 ani. Daca mostenirea ei genetica este asa, atunci nu are ce sa faca. Doar sa se ingrase...

| Lvrkiosif a răspuns:

Ea se plange sau tu? sau amandoi? happy

| JosePpPp explică (pentru Lvrkiosif):

1. Ea. 2. Ca baiat te-ar deranja ca prietena ta sa vrea sanii mai mari?

| CandyHearts a răspuns:

Ok...deci o fata nu se plange ca are sanii mici sau ca e urata pana ce da de un baiat.Nu cred ca daca nu ar exista baieti pe planeta asta fetele s-ar mai stresa ca sunt grase, ca nu au sanii mari sau ca nu au haine faine...chiar daca unele zic "vai, eu vreau sa arat bine pentru mine!".da o ****, e doar o minciuna. Si de ce iti zic eu asta tie? Fiindca iubita ta vrea sa arate bine pentru tine si desi voi baietii nu va dati seama uneori fetele zic ca nu au sanii mari sau ca sunt grase ca sa vada cum reactionati voi si normal daca voi spuneti "da, draga esti cam plata la piept" fata incepe sa fie complexata si sa se planga ca nu arata destul de bine.
Ca de exemplu am o prietena care de la 15 ani zicea ca vrea sa-si puna silicoane, toata ziua numai despre silicoane vorbea, iar dupa ce si-a gasit un iubit care o vede atractiva si fara sani "uriasi" fata a renuntat la acea idee. In concluzie baietii ar trebui sa se uite putin la ei si sa vada ca nici ei nu-s perfecti si sa-si accepte iubitele asa cum sunt ele.Acum sincer cum ar fi daca iubita ta ar pune intrebarea: "Prietenul meu se plange ca are penisul mic.ce ar putea sa faca sa-i mai creasca?".

| chyccorita a răspuns:

Raspunsul tau aici.Multumeste-te si tu si ea cu ce are, sa se multumeasca ca ii are mici altele nu au aproape deloc.Sunt multe fete femei care sunt cu sanii mici si nu se plang se accepta asa, daca tu o iubesti si iti place asa de ea spune-i...

| AllStar_Kaddy_1994 a răspuns:

Depinde catii anii are poate ii mai cresc decat imensii mai bine mai mici