| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea se uită la filme erotice? Ce ar trebui sa fac?

23 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Inseamna ca nu i oferi ceea ce isi doreste

| Violleta2022 a răspuns:

Daca la 22 de ani, tu te intrebi ce ar trebui sa faci unei fete, care se uita la filme erotice, inseamna ca stai prost cu orietarea in teren. Pai, fata aia vrei sa-ti deseneze, ca vrea sex cu tine?
Ce crezi ca asteapta ea si nu primeste?

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca se uita si ea la filme erotice, exact la fel cum (tot probabil) fac multe alte fete. Pentru a scapa de frustrarea care te-a cuprins, ai putea sa-i propui sa vizionati impreuna si eventual sa punti in practica cele vazute. big grin Sanatate!

| alina2k18 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Mmmm si daca se uita la gang bang, bondage, DP, fisting, interracial anal? laughing) Oups 404 error page not foundwinking

| mihai69 a răspuns:

Să vă uitați împreună și să aplicați practic ce vă place.

| Freya1 a răspuns:

Sa te uiti cu ea.

| LoveSleep a răspuns:

Scoate-i puțin cablul de net din router, dar nu de tot, că nu se prinde ea.

| OldSoul a răspuns:

Te uiti si tu cu ea.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Sa te uiti si tu cu ea.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Sa-ti faci datoria de barbat.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Sa-ti tragi palme.

| Justme1997 a răspuns:

Nimic, să te bucuri că aveți încă ceva în comun?

| Peridava a răspuns:

Tu ne intrebi daca se uita?! De unde sa stim noi?

| anamaria82726 a răspuns:

Mai intai ar trebui sa ne spui cati ani are...o sa vorbesc ca si cum ai avea peste 13 ani(desi nu stiu). Probabil se uita, toti se uita si nu trebuie sa faci nimic...de ce ai face? E ceva normal, desi la cum ai intrebat esti miclaughing)

| Bernardus a răspuns:

De unde dracu' sa stiu eu daca se uita la filme pentru adulti? Si ce crezi ca ai putea sa faci in legatura cu asta?

| deadhoe a răspuns:

Vorbesti cu aia sa-i anuleze internetul

| SupMates a răspuns:

Ar trebui sa te uiti cu ea sau sa transformi acele filme in realitate?

| asdf2kpower a răspuns:

Să-ți tai pl, înseamnă că nu știi să o folosești cum trebuie.

| barosanu69 a răspuns:

Sa o fu*i

| MULLER96 a răspuns:

Sa expirimentezi cu ea sexual

| MarcoXD a răspuns:

Uita-te si tu happy

| Barbu_Alex_1984 a răspuns:

Sa faceti si voi unul happy

| Sodoman a răspuns:

Si nu aplici ce o pasioneaza? 1