| Decod a întrebat:

Cine stie niste filme la care ma pot uita cu prietena?

4 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Întreab-o pe săraca fată ce gen preferă. Dacă ai veni la mine cu The Notebook, de exemplu, nu aș ști cum să calculez mai repede distanța pâna la prima ieșire.

| RandyMarsh a răspuns:

Salut!
Priviti Titanic, este romantic, sau The Artist.
Sau puteti alege impreuna unul de aici:http://www.cinemagia.ro/filme/

| TheStory a răspuns:

Remember Me

| Unicorn67777 a răspuns:

Comedie:The Animal, The Mask, Chucy Groaza:Samara the ring(Asta e chiar de groaza), Swat 1, 2, 3, 4, 5,6,Mama,Wrong Turn 5 Dragoste:Titanic, Avatar, Crazy, Stupid, love Fundaaa?