| 4827 a întrebat:

Prietena mea vrea sa nu mai fie virgina si nu stie cum, o puteti ajuta, eu una nu potlaughing. Frunditzaaa...big grin

Răspuns Câştigător
| push2gl a răspuns:

Sa-si faca un prieten sau o poate rezola si singura dar preferabil este cu un prieten si sa aiba o amintire placuta, sper sa gaseasca cea mai buna solutie si sa aiba o amintire placuta de neuitat

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i ca odata ce face 18 ani cand intalneste un baiat de care sa ii placa atunci sa ii zica respectivului ca vrea sa faca sex si asa pierde virginitatea.

| MMihai a răspuns:

În mai multe feluri o femeie poate să nu mai fie virgină. ( 1 ) dacă își începe viața sexuală. (2) dacă începe să se masturbeze (3) dacă își taie himenul cu un bisturiu. (4), (5)...(n) în multe alte feluri./// Sau tu căutai, un bărbat, cu care să facă sex individa. / Dacă are peste 16, dar mai bine peste 18 ani, să zic că aș ajuta-o eu.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

S`o faca cu prietenul ei`laughing).laughing

| giuly a răspuns:

Să se masturbeze cu un cactus.

| didiDia a răspuns:

De ce o manca-n posterior pe prietena ta sa nu mai fie virgina? Cati 10-12 ani are/aveti amandoua?

| helpu a răspuns:

Gaseste un baiat care sa o dezvirgineze. Sau sa se dezvirgineze cu degetulwinking.

| WhatMeanLove a răspuns:

Mai intai ce varsta are? Sa isi i-a un vibrator mai bine!

| Struuumf a răspuns:

De ce nu mai vrea?laughing s-a plictisit?! daca da, sa caute un baiat, si daca nu vrea baiat, sa introduca ceva in vagin... ceea ce eu as sfatui-o sa nu faca nici, nici, depinde cati ani are.

| 4827 explică:

Prietena mea are 19 ani si e din iasi:p.

| St3fan_2335 a răspuns:

Daca e din craiova o pot ajuta eu laughing

| NightCrowler a răspuns:

Nu e chiar atat de greu teoretic are nevoie de un contact sexual cu un partener de sex masculin. Mai bine ai incerca sa o convingi ca e sigura de ceea ce vrea. Nu are rost sa o faca doar ca sa nu mai fie ea,, oaia neagra"

| andrey_4736 a răspuns:

Spuinei sa o puna cu un tip, sa isi ia un vibrator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa faca sex