| nasacro a întrebat:

Prietena s-a despartit de mine.Ce pot sa fac amuzant sa o impresionez?Cum pot sa recuceresc?

7 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Buna! nu prea ai cum sa mai recuceresti o persoana atata timp cat s-a saturat de tine. poate ca nu va mai potriviti, poate ai place alta persoana. eu zic sa te resemnezi si sa iti ocupi timpul cu alceva. e greu sa recuceresti o persoana care nu mai simte pentru tine nimic.

| kiss a răspuns:

Depinde care a fost motivul despartirii.

Răspuns utilizator avertizat
| NuamnumesuntANM a răspuns:

Cand trece pe langa tine o iei in brate si o pupi(pe obraz) si vezi cum reactioneaza

| PisSsy a răspuns:

Deci un trandafir rosu din inima rezolva problema niste vorbe dulci si iti ceri iertare si ii sp ca o iubesti! Succes Sigur va acceptawinking fundahappy

| greenmoon a răspuns:

Spune-i ca astazi e cea mai frumoasa femeie, iar tu cel mai implinit barbat.
N-o mai recuceri, reprofileaza-te!

| alexuztu a răspuns:

O scoti in orar la un sucwinking ii iei o floare, un ursuletwinking