| Anonimul6763 a întrebat:

M-am despărțit de o fata acum 1 luna și acum o săptămână am încercat sa ma împac cu ea.o zis ca nu mai simte nimic pentru mine.ce sa fac ca sa o recuceresc pur și simplu nu pot sa o scot din cap. fără mișto-uri

11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cuceresti alta fata, mai buna, si prima iti va iesi din minte.

| Adry05 a răspuns:

Nu te mai vrea, las-o ca numa o plictisesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat. N-ai reusit. Asta e.
Te poti impaca cu o fata cand s-a suparat pe tine, cand e geloasa, dar niciodata atunci cand nu mai simte nimic. Ii esti indiferent, nu ii pasa de tine. Treci peste.

| 1231242 a răspuns:

La fel ca orice in viata,lucrurile vin si pleaca, daca iubesti ceva da-i drumul, da stiu, este foarte comun raspunsul, dar mai valabil decat punga mea de covrigei.
BTW:punga mea de covrigei expira pe 18.11. 2017

| Fancyuiop a răspuns:

Încearcă alta

| Alex99999999 a răspuns:

Ia o incet si insista. Fii siropos daca pot sa zic asa, dragastos habar n am sa ma exprim sorry

| Anonimul6763 explică (pentru Alex99999999):

Da.....mai greu e ca mi-a dat block pe Facebook

| Alex99999999 a răspuns (pentru Anonimul6763):

Fa ti alt cont

| Anooonimmm21 a răspuns:

Dar de ce te-ai despartit de ea daca "nu poti sa tii-o scoti din cap"?

| Anonimul6763 explică (pentru Anooonimmm21):

Ea spune ca suntem prea mici dar eu am 14 si ea 13.

| Kiwibibilă a răspuns (pentru Anonimul6763):

Wtf ce drama.