| Moldova a întrebat:

. prietene mea zicea ca a avut relatii cu alt baiat mai inainte,, dar zicea ca o durea prea tare si nu prea afacuto, dar nici siinge nu ia curs,, cu miine eu incercam sa mi-a bag dar nu prea sa primit, dar am siimtito ca a duruto putin, dar si mie mi-a curs siinge din penis. cu primul minstruatia a merts totul normal,, iar cin cu miine a intiirziat cu 6 zile,, ceo fiiasta ca eu primul poate am bagat-o? ceo fii cu el?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Tu nu ai avut grija de ea sa fie suficient de excitata, de lubrefiata si de aici apar toate problemele, mai putin cea cu menstruatia. Relatiile cu un barbat egoist, caruia nu-i pasa de placerea femeii sunt dureroase se exact asta a patit partenera ta. Menstruatia ii poate intarzia din cauza unei sarcini sau a unei dereglari hormonale (nelegate de sex). Sa faca un test de sarcina in a saptea zi de intarziere si apoi, indiferent de rezultat, sa se duca la ginecolog.

| CevaNormal a răspuns:

Bai,, Dmitrii'' ce p...mea, daca nustii sa scrii corect sau sa formulezi o intrebare normala, atunci nu mai posta astfel de tampenii

cami
| cami a răspuns:

Dmitrii, tu esti maghiar?