| anonim_4396 a întrebat:

Prietenei mele ii curge intruna o sub alb din zona intima de jos ce poate sa aiba?

5 răspunsuri:
| madutza_ubytzik a răspuns:

Scurgerea aceea este secretie vaginala pe care o au toate fetele insa la toate este diferita: la alte este mai multa, la altele mai putina, la altele miroase, la altele nu si tot asa! Insa nu inteleg un lucru: de ce nu a intrebat prietena ta acest lucru? Nu i-a fost rusine sau jena sa iti spuna tie lucrul acesta? In fine...

| Andreeagen a răspuns:

Scurgeri vaginale atata timp cat nu prind miros nu e nici o problema.

| Andreeagen a răspuns:

Scurgere secretie pntr mine tot aia etongue

| vampirika a răspuns:

Se numesc secretii vaginale mai=]]Si depinde acum de fiecare fata in parte:s...la unele mult, altele putin, la unele'put'la altene nulaughingetc...

| zatz a răspuns:

Prietena ta are orgasm tot timpul? cum face asta?laughing