| Safire17 a întrebat:

Ajutoooooor! Prietenei mele ii curge sange din ambii sani, a mers acum la spital, abia a oprit sangerarea! ce poate fi? are 13 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

N-am mai auzit de asa ceva... Trebuie sa fi existat niste leziuni (ma gandesc)... Chiar sunt curios sa aflu cauza.

| MMihai a răspuns:

Nu am mai auzit de așa ceva!
Bănuiesc că este o afecțiune rară și că ar trebui să o vadă mai mulți medici și să îi dea // să îi prescrie niște tratamente eficiente.

| Safire17 explică:

A fost la medic aseara si a internat'o in spital, nu a spus ce poate fi, dar a zis ca crede ca e grav si ca nu a mai auzit de asa ceva...

| Safire17 explică:

Curgere continua!

| Unicucebeea a răspuns:

Nu stiu dar daca afli sa postezi pentru ca sunt curioasa si uimita pls!

| Unicucebeea a răspuns:

Dar hemoragia este jet, picuri, curgere continua...ce e?

| Luci009 a răspuns:

Pai daca a fost la spital presupun ca au stiut doctorii ce are nu?

| AndreeaS21 a răspuns:

Daca are iritatie, dureri, roseata POATE fi cancer.