| anonim_4396 a întrebat:

O problema! Azi prietenei mele ii tot curge sange. Ce poate fi luand in veder ca aseara am faacut sex? Ea nu era virgina dar spune ca nu i sa mai intamplat niciodata asta.

2 răspunsuri:
| RloveS a răspuns:

M.ai bine i.ai spune prietenei tale sa mearga la doctor pentru un control de rutina!

| alecssandra a răspuns:

Ori are o dereglare hormonala ceea ce e perfect normal, ori o rana pe col, dar dara are si dureri de burta si de ovare e clar ca e de la hormoni...si eu patesc f des si stiu ca ar trebui sa merg la control, dar ma las pe baza ca is dereglaribig grin