| AnDrEeA12345678987654321 a întrebat:

Dilemaa! I-am spus "prietenei" mele ca imi place de un baiat, iar dupa aceea am observat ca ei sunt impreuna..Cum ar trebui sa ma simt?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Tradata,asa ar trebui sa te simti

| Merilynne a răspuns:

Tradata.
Stiu cum e. Si sunt sigura ca face asta ca sa-ti faca in ciuda, nu ar trebui sa ai prietene asa, sunt niste falsuri. Mai bine nu mai vorbi deloc cu ea.

| tanyatany a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat, dar nu a trebuit sa ma simt prost, pentru ca ea a inteles si nu s-a suparat. Asta inseamna ca daca este prietena ta nu se va supara.