| anuska a întrebat:

Imi place de un baiat mai mare ca mine dar si prietenei mele.
chestia e ca e mai mare si ar avea mai multe sanse la el...
ce ar trebui sa fac?
sa ma resemnez sau nu?

Răspuns Câştigător
| Sigmund a răspuns:

Categoric nu.Nu conteaza ca prietena ta e mai mare, cand cupidon te sageata, cred ca nu mai conteaza varsta.Recurgând la resemnare nu ai decat de pierdut.Mai bine incearca sa-l cuceresti daca esti sigura ca-l iubesti.Este pacat sa-l pierzi şi el sa te piarda.Cine ştie poate veţi ajunge sa aveti o relatie frumoasa, daca nu, stai linistita, va veni si fat frumos al tau la momentul potrivit.Mult noroc in incercarea ta.

7 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Prietenia ar trebui sa primeze!

| IuliaWosster a răspuns:

De ce sa aiba ea mai multe sanse? doar ca este mai marelaughing? nu prea cred.laughing cunosc problema a fost si la mine la fel. numai ca eu nu m-am lasat data la o parte fiindca ea era mai mare.happy
Daca chiar iti place baiatul flirteaza cu el vorbeste cu el si el va alegehappy Fi draguta cu el si sigur te va alege pe tinehappy
Pana la urma e decizia lui.happy

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Sa lupti pentru el.
ce daca e mai mare decat tine? Poate el e genul de baiat caruia ii plac 'prospaturile'laughing

nu renunti la el. fa tot posibilul sa il cuceresti.imbraca-te cat mai sexismug cand iesiti stai pe langa el si o sa isi dea seama ca il placi si daca te place si el o sa iti dea un semnhee hee

dar daca ii dai semne ca il placi iar el chiar nu reactioneaza.atunci las'o balta.

| вяυηєтнα a răspuns:

Pai dk sunteti prietene ar trebuii s v resemnati amandoua de dragul prieteni eu una asa as face.si dk totusi nu sunteti asa bune prietene scoateti in evidenta toate calitatile tale si ve i avea sanse.parerea mea e ca nu conteaza varsta intr-o relatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu ar trebui sa te dai batuta daca il iubesti cu adevarat.Ar trebui sa incerci sai atragi atentia si sa nu te lasi calcata in picioare.Resemnarea nu te va ajuta cu nimic si daca il iubesti cu adevarat te va face doar sa suferi.Incearca sa faci cevawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Sa stii ca si eu ma aflu in aceiasi situatie ca si tine. eu nu ma voi da batuta, tin foarte mult la el. tipa care se tine de el e o parasuta. Lupta cu toate fortele nu te lasa batuta iar daca nu reusesti macar ai incercat. daca e sincer si din inima vei reusi sigurkiss.

Mult Noroc si asteptam razultatulkiss

| Ştrumpfiii a răspuns:

La ce a raspuns Foxi cum ca,, prietenia ar trebui sa primeze". Asta e valabil si pentru prietena ta! De ce sa se retraga Anuska?oh go on In fine.Sa sti ca eu ma afli in aceeas situatie ca si tine numai ca prietena mea e mai mica decat mine laughing.Eu vorbesc cu acel baiat pe Facebook si pe mess happy Incearca sa fi draguta cu el si sa il intelegi happy Sper ca te-am ajutat.kiss Bafta!