| anonim_4396 a întrebat:

Mie si prietenei mele cele mai bune ne place d acelasi baiat. Ea vrea sa fie impreuna cu el dar eu stiu sigur ca el ma place. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| bby a răspuns:

In aceiasi situatie sunt si eu. Tocmai aseara mi-a spus prietena mea sa nu mai vb cu el pentru ca vrea sa fie cu el. Eu ma inteleg mult mai bine cu el decat ea. Toata chestia e ca el va decide cu cine vrea sa fie. Tu nu trebuie sa faci nimic, doar sa nu te indepartezi de el. Lasa timpul sa treaca si totul o sa mearga de la sine big hug Succes si sper sa fi tu aleasa love struck

| BeAmazing a răspuns:

O lasi pe prietena ta sa-si incerce norocul..si dupa aia tu incepi sa vb cu respectivu. poate ve-ti fi impreuna!winking

| raduraduu a răspuns:

Las-o pe ea sa incerce prima si daca nu ii merge cu acel baiat te bagi tulaughing. Doar ai spus ca te place.happywinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea se merita sa va certati pentru un baiat, nu crezi?
Adica o sa mai fie si alti, are asta ceva atat de speşăl laughing?

| TheNameless a răspuns:

Sunteti prietene, prietenii nu sunt egoisti, impart orice deci... o seara tu o seara ealaughing) o seara trio laughing