| tweety_5484 a întrebat:

Prietenul meu a vrut id celei mai bune prietene ale mele, si l-a gasit si acum vorbeste mai mult cu ea decat cu mine si prietena mea il cam place si cand vorbesc cu ea imi zice numai de el. El nu o prea place dar cand il intreb daca o place el zice ca nu conteaza.
Ce sa fac? Ce sa cred?
Cum pot sa ii fac sa nu mai vorbeasca asa mult?

Răspuns Câştigător
| (¯`·._.·[ Bella ]·._.·´¯) a răspuns:

Eu eram anonimul big grin nu-mi merge bine netu si nu eram logata straight face

6 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Paraseste-i pe amandoi. Cel care tine mai mult la tine se va intoarce si-si va cere iertare.

| Ciprian a răspuns:

Spune-i prietenului tau sa aleaga. Tu sau e. Mai spune-i si ca nu exista cale de mijloc. Sper sa va intelegeti.

| erik a răspuns:

Nu-i place de ea dar ii place sa te bege in dubii.

| Bianca_2742 a răspuns:

Vrei sati zic ce as fi facut eu? Simplu. Ii arat asa zisei prietena ce inseamna sa isi ia bataie si atunci ia sa vezi ce calma este.Doar o parerehee hee

| tweety_5484 explică:

Mersi ciprian, si bella daca fac asta o sa fie ciudat si o sa zica prietena ca nu am incredere in ea, si chesti din astea si plus ca nu ar vrea sa faca asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... poate ar trebui sa-i zici ca te deranjeaza sau ar trebui sa ii pui sa scrie fiecare pe o foaie, pe el ce-i place si ce nu-i place lui la ea si ce-i place sau nu-i place la tine, iar pe ea ce-i place si ce nu ii place la el

Baftawinking