| Roxanaa94 a întrebat:

Prietenul meu imi spune ca nu imi pasa de el..si s a suparat ca am iesit afara cand el mi a zis ca vrea sa stea singur in casa.Pe langa asta nu vrea sa mi vbeasca...dar zice ca inca il mai intereseaza de mine si imi zice numai,, Pa".Ce pot sa cred din comportamentul lui?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E ciufut. Lasa-l in apele lui.

| ζøvعღ a răspuns:

Poate are nevoie de o pauza sau de cateva momente in care sa fie doar el si gandurile lui.Incearca sa vorbesti cu el, sa il intrebi ce are pe suflet, daca nici asa nu merge acorda-i o pauza si in momentul in care se va calma va veni el singur la tine. Sper ca te-am ajutat cumva:*.