| ro123 a întrebat:

Prietenul meu ma insala ce pot face?

17 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Nu am trecut prin asa ceva insa cred ca as proceda astfel: l-as ignora complet timp de cateva zile astfel incat sa ma asigur ca va simti distanta pe care eu incerc sa o creez intre noi 2
in cazul in care va cere explicatii ii voi spune ce m-a deranjat si daca te-a iubit vreodata o sa aiba bunul sim sa recunoasca macar ca a gresit
sau mai e o varianta: il insel sau,, creez" un tip cu care as vrea sa fiu si iar ajungem la punctul,, daca a tinut sau mai tine la tine" va fi gelos iar tu ii vei spune ceva de genu : am invatat totul de la tine, tu ai fost in stare sa te imparti la mai multe eu de ce nu as fi?
sper sa mearga macar 1 din ele si daca el nu are remuscari e clar ca nu a stat cu tine decat de placere:p

| madyddd a răspuns:

O alta intrebare mai inteligenta, ai?!

| mona a răspuns:

Ori il parasesti ori il inseli si tu

| GuessWho_8607 a răspuns:

Marita-te cu el!
Nu stiu de ce mai intrebi... daca stii sigur ca te inseala, lasa-l!

| FemeiaPisică a răspuns:

Buna,

Sfatul meu este sa te desparti acum de el. De ce accepti un prieten care te inseala si nu te iubeste?

| darrio2007 a răspuns:

Reciproca.

| neutrino a răspuns:

Daca nu doresti sa-l lasi, insala-l si tu.

| Felys a răspuns:

Accepti situatia sau te desparti, alegerea iti apartine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa iti recomandam marca de papuci pe care sa i-o dai?

| Cosmin1I a răspuns:

Te desparti de el daca esti sigura ca te inseala.

| acvilasurprinzatoare112 a răspuns:

Sa il ignori fara macar sa-i spui motivul, asa el se va milogi ca un prost intrebandu-te de ce (poate fi si amuzant)sau sa-i supi ca te doare-n cot, sa pari indiferenta.

| forsaken99 a răspuns:

Te duci si ii faci un copil poate se schimba? LoL Al dracu de intrebari destepte

| g2012 a răspuns:

Discuta cu el! daca tii la el si esti dispus sa ierti cauta raspunsul la intrebarea de ce? si daca vrei sa ierti si sa remediezi cauta solutii! daca nu vrei sa ierti lasa-l!

| PentruFete a răspuns:

Prima oara vorbeste cu el poate cauta la alta fata ceva ce tu nu ai sau tu nu-i oferit sau in cel mai rau caz nu te iubeste

| LenaELena a răspuns:

Depinde il iubesti foarte mult? orgoliu si demnitatea mea de femeie as spune sa il parasesti.Dar incapatanarea si dragostea ar spune sa lupti pentru el(daca crezi ca e un om bun cu multe calitati si doar asta ar fi defectul)arata-i cat suferi, cat il iubesti si intreaba-l in fata de ce o face daca nu te iubeste bine daca te iubeste de ce o face si spune-i ca daca se mai intampla o data te va pierde.A da nu incepe sa ii faci scandal si istericale sa ii arunci hainele pe geam si mai stiu eu ce fii calma in ambele cazuri. Sper ca ti-am fost de ajutor

| Raspcelorcuidei a răspuns:

Eu te pot ajuta sa fii la egalitate cu el...

| kidz a răspuns:

Fa sex cu el si va fi al tau doar dai mult mult sex in fiecare zi si va fi mereu langa tine