| Alina_Pavel_1995 a întrebat:

Vreau si eu statusuri in care ai inpresia ca prietenul tau te insala cu o fata

Răspuns Câştigător
| Lov3m3islittle a răspuns:

Zi-mi ce să fac sau zi-mi ce nu-ţi convine, zi-mi de ce ne amăgim dacă vrei să scapi de mine? oh go on

Niciodată să nu foloseşti o persoană ca să o uiţi pe alta. Ţine minte asta.

Că era frumos și credeam că va fi întotdeauna, dar nu știam că el mai strângea și alteia mâna!

❀ Mă jur că te despart de târfa ta! Numai face pe prostul că am aflat deja.

Eu am fost in stare sa renunt la tot pentru el, el a fost in stare sa renunte la mine pentru orice oh go on!

Sper ca te-am ajutat :*

1 răspuns:
| Katoteshika a răspuns:

Dc ai facut asta? stiai cat de mult o iubesc, am avut incredere in tine si tu mai tradat...dc?