| adrianaloveyouf a întrebat:

Cum iti dai seama ca prietenul te insala?

17 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ELLSSA a răspuns:

Trebuie sa ai al saselea simthappy

| katy a răspuns:

Isi schimba atitudinea fata de tine, devine mai rece, mai distant

| NickiMinaj a răspuns:

Nu iti dai.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Sunt baieti pe care nu ii poti descoperi niciodata, se ascund foarte bine si nu ii tradeza nici un gest.Sunt fete care, atunci cand suspecteaza ceva,incep a controla telefonul,mail sau mai rau,se angajeaza in adevarate urmariri la propiu! Intr-un fel le inteleg,pentru ca nimic nu poate confirma ca esti inselata decat o dovada concreta! Gesturile lui,cum se comporta, faptul ca nu e receptiv la problemele tale, etc au prea putina relevanta!

| Robert a răspuns:

Daca e versat nu-l poti afla. Poti incerca sa vezi daca te iubeste sau nu, daca este fluturatic.Iti creezi un nou id de mess si ii spui ca il ai de la o fata si ca ai auzit ca este singur, bla, bla.

| MaeRi a răspuns:

Simti de obicei asta,deoarece evita sa te priveasca fix in ochi ca sa nu iti dai seama, te saruta prea rar, refuza de multe ori sa va intalniti.Insa daca crezi ca te inseala,intreaba-l,si vezi reactia lui,daca e uimit si dupa aia zice nu iti fa grji u te insel,inseamna ca te inseala, insa daca simti ca el nu te inseala inseamna ca nu, Trebuie sa simti asta deoarece cand te inseala pare foarte distant fata de tine nu se mai preocupa atata cu tine.

| PuFuLeTe a răspuns:

Poii. se comporta ciudatt! Nu mai vb asa de mult cu tine.Nu iti mai da asa de multa atentie! Nu te mai suna asa de des. Incepe sati comenteze sau sa vb urat cu tine! Nu te mai scoate in oras! Nu iti mai spune asa de dess"te iubesc"! E rece cu tine, distant! Incepe sa faca fite! Nu prea are cheff de vorba cu tine la tell! Sunt multe prin care iti poti da seama! Pur si simplu cand ceva ti se pare ca nu este in regula! Sper ca te-am ajutat! FUNDITSAA TE ROGG!love struck

| AxxyAlexandra a răspuns:

Buna Adrianahappy
Iti poti da seama de asta daca iubitul tau este mai distant,mai rece cu tine, daca evita intalnirile cu tine, daca nu te mai suna asa de des cum o facea inainte.happy
Asta se vede din comportamentul lui, pur si simplu simti ca ceva nu e in regulahappy
Sper ca te-am ajutathappy

| jessyca_5795 a răspuns:

Poate ca inima iti spune ca te inseala si simti asta prin felul in care se schimba el dar nu poti fi sigura de asta pana nu vei avea o dovada...incertitudinea e cea mai dureroasa cred eulaughing

| Cătălina a răspuns:

Isi schimba obiceiurile si atitudinea fata de tine, nu ii mai pasa deloc de tine si de relatia voastra, te evita pe cat posibil, se face ca uita ca il suni si el nu ti-a raspuns, etc. Sunt atatea metode.esential este sa-l cunosti bine ca sa stii cu cine ai de a face.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Daca sa comporta mult mai frumos decat de obicei

| Ella_4255 a răspuns:

Iti dai seama dupa comportament. Daca vrei sa incerci suna-l si spune-i ca vrei sa va vedety undeva, te duci si te ascunzi peacolo si ii vezi reactia daca nai venit. Daca incepe sa te injure sau pleak e o dovada clara.( te inseala)

| minteuandedouaori a răspuns:

Fi atenta daca se comporta altcumva decat cum l-ai cunoscut tu ar trebui sal urmaresti putin timp ce face cu cine iese.

| Andreea_8316 a răspuns:

Pai daca se comporta ciudat sau mai urat ca si inainte si iti spune ca nu are timp de tinee sau stiu si eu daca il suspectezi e mai bine sa vb fata in fata cu el pentru ca se vede in ochii lui daca te inseala sau nu

| shine_1839 a răspuns:

Salut iti dai sema atunci cind inchide telefonul sau nu raspunde cind il suni.Atunci cind te evita si atunci cind te minte pentru orice fleac.