| angelinthedark a întrebat:

Prietenul meu ma suna foarte des, la orice ora din zi si din noapte, mie imi place ca ma suna, dar e destul de ciudat, ca de exemplu cand vin de la el, cand merg acasa, cum ajung acasa deja ma suna si incepe sa vorbeasca cu mine cu orele si sa imi zica ca deja ii dor de mine, ca nu stiu ce, adica inteleg ca vrea sa vb dar din moment ce abia ce vin de la el si deja suna, vorbim ce vorbim, apoi inchid, dupa cateva minute iar suna, si uite asa toata noapte nu pot sa dorm si dimineata sunt foarte obosita, ca stau cateva ore pe zi cu el apoi noapte altceva nu face decat sa sune, cand ma suna atunci il apuca chefu sa imi povesteasca cate in luna si in stele, cand sunt la ora la scoala stie ca nu pot sa vb si ma pune sa ies din cls sa cer sa ma lase la baie profesorii, deci nu stiu ce e cu el, inteleg ca ma suna si chiar ma bucura asta dar toata noaptea sa vb la tel mi se pare prea mult si daca inchid telu sau nu ii raspund se supara pe mine nu stiu cum sa ii spun intr-un mod mai discret ca noaptea am nevoie de odihna, nu e nimic ca ma suna seara doar c ama suna foarte des si incepe sa povesteasca vrute si nevrute, ori e obsedat ori nu are ce face, poate de plictiseala, de fapt nu stiu daca de plictiseala ca si cand e la lucru ma suna, nu stiu, voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca corespunde descrierii http://godessdiana88sex1.blogspot.com/......nt-si.html din siteul asta, scapa de el. te va distruge, vei ajunge sa fii sclava lui.nu ma intelege gresit.trec printr`o experienta aseamanatoare, asa s`a manifestat si al meu, apeluri non-stop.ai mare grija.gelozia si posesivitatea e o boala incurabila se poate ajunge si la violenta.ai grija de tine te rog

13 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cred ca cel mai indicat e sa ii spui ce te deranjeaza si gata!

| Alisa a răspuns:

Eu cred ca tu esti obsedata, habar nu ai ce vrei de la viata asta...ai o mie de intrebari puse despre prietenul asta al tau.
Daca face asa nu e bine, daca face altfel iar nu e bine, daca nu va vedeti nu e bine, daca va vedeti prea des iar nu e bine, daca te suna nu e bine, daca nu te suna iar nu e bine, daca e ambitios nu e bine, daca nu e ambitios iar nu e bine, daca vrea sex nu e bine, daca nu vrea sex iar nu e bine, daca iti arata ca te iubeste nu e bine, daca nu iti arata ca te iubeste iar nu e bine, si asa mai departe, povestea continua...
Spune-i ca aveti destul timp ziua sa vorbiti si noaptea sa te lase sa dormi ca poate "te vindeci".

| Alisa a răspuns:

Poate exagerez in unele privinte, si are si prietenul ei o parte de vina, dar pana acum ii acorda toata atentia, apoi cand a inceput sa o lase mai moale ea credea ca gata nu o mai iubeste si nu stiu ce, etc. Relatiei ii lipseste si comunicarea, care e importanta.

Tu trebuie sa vorbesti cu el si sa ii spui ca noaptea e normal sa dormi, si ca daca te tine atat de mult la telefon vei fii obosita a doua zi si nu vei face fata la scoala.

| Alisa a răspuns:

Si @voice consider ca gandesc destul de normal, si chiar o inteleg pe ea, dar in unele privinte exagereaza foarte mult. ar trebui sa aiba incredere in el, pentru ca baiatul chiar o iubeste, ii arata lucrul asta. si in legatura ca nu vrea sa faca sex cu el, o inteleg, nici nu trebuie, pentru ca asa cum a asteptat-o pana acum o va mai astepta cat mai e nevoie, pana o sa fie ea pregatita... e si normal sa ii fie frica ei.

| Alisa a răspuns:

@loredanna normal ca nu am ciuda pe fete. acelasi lucru ca o iubeste prietenul ei prea mult i l-am spus si eu si in celelalte raspunsuri...
dar ei ii lipseste increderea atat in ea, cat si in el.
Si nu inteleg de ce ma faci disperata. nu cred ca te-am jignit in vreun fel, asa ca te rog sa vorbesti frumos si sa iti masori cuvintele.
Si daca vrei sa raspunzi la intrebarea ei si crezi ca nu am dreptate, citeste-i intrebarile si apoi poti sa te iei si de raspunsul meu.

| SweetPrinces a răspuns:

Alisa exagerezi. pai vb cu el si spune-i ca prea exagereaza cu telefoanele sincer e si putin disperat baiatu pana la urma cred ca o sa se plictiseasca el sa te tot sune happy cel mai bine spune-i verde in fata

| voice a răspuns:

Alisa mie chiar nu mi se pare ca ea ar avea vreo problema cu din contra prietenul ei
nu stiu cum gandestiwinking
dar sigur nu gandesti normallaughing

| loredanna a răspuns:

Alisa tu ai ciuda pe fete? te mananca? ce ai ca fata disperato? angelin prietenu tau e prea indragostit de tine poate intr-adevar te iubeste...insa daca i-ai explica,, ca noaptea ai nevoie de odihna cu siguranta te-ar intelege

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija! e gelos si ft posesiv... daca nu inceteaza da`i papucii... te va distruge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubeste prea mult si e obsedat de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca are o nesiguranta sau poate ca asa e el. vrea sa stie totul despre tine. ceea c e un lucru bun...pe de o parte dar incearca sa ii sugerezi, subtil bineinteles ca esti obosita si ca nu poti face fata la "regimul" asta... daca intr-adevar ii pasa de tine te va intelege

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer mi se pare ca @Alisa are mare dreptatestraight facefara suparare dar uitati-va la intrebarile angelinei(@angelinathedark) numai despre prietenul ei sunt intrebarile DAR NUMAI despre asta.
Sper ca nu s-a suparat nimeni pe mine dar e purul adevar

| andrutsy a răspuns:

PoY...Eu cred ca e prea indragostit rolling on the floor)

uite ce sp sa faci... vb cu el serios si sp. ca vrei sa te mai lese si pe tine in pace.si ca intelegi ca te iubeste mult. dar exagereazawinking