| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu mi-a propus sa facem in 3.eu el si un prieten, dar nu stiu ce sa zic.am incredere in el.nu se tine de prostii.il stiu prea bine dar nu stiu ce sa-i zic. a zis ca nu am nimic de pierdut, a zis sa incercam.

va roog sfatuiti-ma ce sa fac

plzzzz

Răspuns Câştigător
| MMihai a răspuns:

Am o singură nelămurire, dacă ești tâmpită rău de tot sau foarte tâmpită! //// Ăla, al 2 lea bărbat, ce va face, după capul tău, va fi de observator federal, și numai se va uita, ca prostul, cum tu cu ăsta faceți sex? /// Femeile au 3 orificii principale. De aici și termenii : sex normal ( vaginal), sex anal (când în loc de sex vaginal se folosește alt orificiu, cel pe unde se face ca.ca. ) și sex oral. (unde în cazul tău în loc de vagin, este gura) // Deci urmează să fie un fel de simultană, unde unul te va aborda pe un orificiu și altul, în același timp pe alt orificiu.///Nici cele mai nenorocite prostituate nu se bagă la așa ceva. //// Adică în același timp unul să te f**** în vagin și altul, în același timp, să te f**** în gură! și apoi să schimbe! /// Ție ți se pare normal așa ceva?!? //// Dă-i chiar astăzi, papucii idiotului, care ți-a putut propune așa ceva. /// Există și filme pornografice unde pot fi văzute și asemenea minuni, dar actorii și actrițele din acele filme pornografice, sunt ființe de cea mai joasă speță./// Chiar astăzi, să îi dai un telefon și să îl inviți oficial, să facă sex în trei, cu Mă-sa sau cu mama celuilalt idiot. /// Iar tu să termini cu idiotul respectiv. //// Sau cine știe, eu sunt de modă veche, și diferă, cea ce înțelege fiecare, prin normal. /// Poate la generația ta, asta ar fi normal, sex în 3 și în general sex în grup. Și cu cât participă mai multe persoane, bărbați și femei la sexul în grup, este cu atât mai interesant, fiind loc și de variante femei cu femei și bărbați cu bărbați și cam orișice combinație teoretic posibilă.

23 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu ai nimic de pierdut?
Hmmm.
Asa a spus si Bula cu un deget bagat in priza, hai sa-l bag si pe-al doilea, ce-am de pierdut?!?

| mgtow a răspuns:

Prietenul tau e cam curvar si profita de tine nu accepta doar prostituatele fac asa ceva.

| gigiro a răspuns:

Propune-i s-o faceti in patru. poate iti gasesti un alt partener. Spui ca nu se tine de prostii.dar sexul in trei, e o chestie serioasa?!

| Flav a răspuns:

Eu unul n-as accepta asa ceva. Nu-s de acord cu asa ceva. Nu admit asa ceva.
El si-un prieten? Adica el n-are nici macar fantezia de-a o face cu 2 femei, el vrea sa te satisfaca impreuna cu unul? E idiot?

| AnGeL a răspuns:

Eu sunt fata si in locul tau nu as accepta
eu cred ca doar te foloseste pentru a-si satisface nevoia
daca te iubea cu adevarat nici prin gand nu i-ar fi trecut sa te imparta cu altul
asta e parerea mea
sper sa tii seama de sfatul meu

| Narcis2007 a răspuns:

Nu accepta... daca erau 2 femei si un barbat e altceva

| Hombre a răspuns:

La cât esti de dudă, nu mă miră deloc că ceri parerea la o astfel de propunere. "Nu se tine de prostii"!?!?

| butterfly27 a răspuns:

Dar cati ani ai? Parca daca erau 2 femei si un tip,e altceva.Dar parca asa nu te poate satisface singur, oricum esti libera sa alegi ce vrei atata timp cat esti fericita, gandeste-te bine inainte!

| porto89 a răspuns:

Ai sa mi bag I don't want to see I don't want to see ce terminata esti. daca nu puneai intrebarea aici acceptai. si eu i-am propus iubitei mele in 3 dar cu inca o fata.cum ar fi fost sa-i zic cu inca un baiat.sa mi bag pla rolling on the floor

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Nu e o idee buna
ar trabui sa fiti doar 2 sa aveti intimitate

| DorelSudoru a răspuns:

Daca si tie iti place de ce nu...laughingBanuiesc ca nu ai prea multa excperienta daca intrebi asta...

| ioana_8925 a răspuns:

Da, nu ai nimic de pierdut. sa fii posta lor si pe urma anunta si pe altii ca iti faci treba bine! bravo! vai de el barbat

| bunny_6472 a răspuns:

Mai bine nu, gandeste-te bine inainte de asta

| bluemoony a răspuns:

Daca te ar iubi nu te- ar intreba asa ceva. Gandeste-te si u daca ar tine la tine ar fi macar un pic gelos.

| Iubiţica95 a răspuns:

Poate asta e metoda prin care vrea sa-ti declare ca este GAY? big grin

| Alexandra2345 a răspuns:

Buna! ce e cu el? el s-a gindit bine pina sa te intrebe asa intrebare? nu e gelos,tu si cu un alt...ooo nu prea cred ca te iubeste in serios,parca de ai fi o fata usuratica nu te da la provocatiile lui,nu accepta mine pimine iti va pare rau, caci nu-i palcut asta lui nu ii pasa ca tu cu altu fata de el? el daca ti-a propus asta, inseamnaca el a mai avut si i-a placut nu degeaba...te rog nu te inprosti! fii tare si sunt baieti care te merita cu mult mai mult in toate aspectele te va respecta si nu-ti va permite astfel de prostii sa le faci!

| monikutzata a răspuns:

Va multumesc tuturor pentru rasp...asa am sa fac...da-l dracu ca sunt baieti.va multumesc inca odata*:*:*:*:*

| DenisSa_6267 a răspuns:

Daca ti-a propus asa ceva nu esti decat o sticla cu berehappy.
o da de la unu` la altu` oh go on.

| Blackflake a răspuns:

Ca fapta, sa pui o astfel de intrebare e la fel de imoral ca si cum deja ai fi facut-o in trei cu cei doi baieti care stiu sigur ca ideea asta le-a venit dupa ce au vazut o gramada de minunatii pornografice. In locul tau acum m-as ura doar pentru indoiala pe care ai avut-o in privinta acceptarii sau negarii acestui fapt.Defapt ce zic eu acolo, m as ura si sa yi zic frumos baiatului nu. La intrebarea lui trebuia sa yl si lasi in stricaciunea lui.Vai de capu lui.Eu stiu ca sunt o gramada de oameni stricati acum si tot mai multi o sa fie dar ar fi mai bine macar daca s-ar ascunde.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci nici macar nu te iubeste.
Nici macar nu are gelozia fireasca pe care o are un baiat cand se atinge cineva de iubita lui.
Da'i cu flitwinking. Sa te imparta cu prietenul lui? Altii ar lua foc la auzirea acestora. Trist.

| BiiixD a răspuns:

In trei... daca ar tine la tine ar face-o doar cu tine nu te.ar mai imparti cu cu alti si nu prea pare serios nu stiu daca tu vrei asta e alt ceva dar nu stiu eu nu as accepta

| asa_2922 a răspuns:

Este cea mai mare prostie pe care o poţi face dacă prietenul tau ati cere asa ceva după ce o sa faci asta o sa te parasească sau o sa te puna sa mai faci si cu alţi prieteni. NU CRED CA VEI AJUNGE BINE. Daca aţi mai cere asa ceva lasa-l ca nu te merita vrea sa aşi bată joc de tine.

| liviu_5908 a răspuns:

Vrea sa te testeze si mai mult nimic.indiferent de increderea pe care o ai daca faci pasul mai devreme sau mai tarziu iti v-a reprosa si sigur o sa va despartiti, de asemenea poate sa-si doreasca acest lucru din teribilism sau poate prietenul e mai dotat decat el si vrea sa vada care ar fi senzatia ta.