| iancuandreea a întrebat:

Prietenul meu mi-a spus daca mai vreau sa fiu cu el trebuie sa ma culc cu el. Ce sa fac?

32 răspunsuri:
| AndreeaBanateanu1996 a răspuns:

Te lipsesti! Cel putin trebuia sa nu iti zica asa ceva! Ti-a demonstrat ca te iubeste? Esti pregatita pentru asa ceva? Gandeste-te bine, daca te-ar iubi nu ti-ar zice asa ceva! Uita-l!

| cristinasdfghjkl a răspuns:

Dupa chestia asta ar trebuie sa-ti dai seama ce caracter are si sa realizezi ca nu se merita sa stai cu astfel de persoane.
Daca o faci, vei regreta pentru ca in orice caz nu va fi o relatie de durata.E clar ca el urmareste doar sexul si atunci cand se va plictisi, te va lasawinking
Bafta :*