| KidaxD a întrebat:

De cateva zile m-am despartit de prietenul meu, el si-a gasit alta si m-a lasat pe mine pentru aia, ma oftic ca am cazut pe locul 2.dar.aseara mi-a spus sa ne impacam, dar el fiind cu aia, a spus ca daca ne impacam, trebuie sa ma culc cu el, ceea ce nu vreau ptk inca nu sunt pregatita, si numai atunci va fi cu mine...nujt nu vreau sa fac pasul acela si dpa sa reget astastraight face...Crete-ti ca ar fi mai bine sa il ignor?thinkinghappy

Răspuns Câştigător
| DeeaOana2000 a răspuns:

Pai ar trebui sa-l ignori pentru ca daca nu esti pregatita n-ar trebui. Plus ca el te-a lasat pentru alta, asa ca ignora-l sa vada si el cum e. Sper ca te-am ajutat. Funda?

3 răspunsuri:
| 0IoAnA0 a răspuns:

ESTE CEL MAI BINE SA IL IGNORI! te rog nu face greseala asta doar k inca tii tu la el. daca el ti-a zis ca numai asa vei fii cu el atunci nu te merita si nici nu tine la tine. deci nu face asta doar ignora-l. bafta!happy

| Vrajitor a răspuns:

Eu personal i-as trage si 4 palme happy

| Cristi_1137 a răspuns:

Doar ca sa nu avem inca un caz de sinucidere laughing te rog eu ignora-l. zi sa gaseasca inca 1. Ca tu nu mai poti fi cu el atat timp cat el e cu alta. Poate sa iti faca asta oricand vrea el.