| kidda55 a întrebat:

Prietenul meu mi-a trimis mesaj ca nu mai vrea sa stea cu mine si sa nu il mai suncrying
dupa 3 zile mi-a trimis mesaj de ce nu l'am mai sunat si daca sunt suparata pe el...si se tot jura ca nu el mi-a trimis mesajul dar nu il cred pentru ca mi-a mai dat o data papucii big grin
sa il cred?
dar >fundita:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca el a trimis mesajul, dar intre timp s-a plictisit singur ca probabil nu a gasit pe altcineva si a zis sa faca pe prostu' si poate ii mai tii tu de urat.
daca nu a trimis el mesajul de ce in acest timp nu a mai vb cu tine deloc?

10 răspunsuri:
| User a răspuns:

Ai auzit de cuvantul "misto"?

| paramore a răspuns:

Dar daca nu l-a trimis el dc a asteptat 3zile pn sa iti explicethinking tie nu ti se pare nimic ciudat? eu nu cred ca te merita, dar dk u vrei sa te impaci cu el...oh go on

| adi4ever a răspuns:

Si porcii au prieteni...

| Just a kid a răspuns:

Stii.pe de o parte ma gandesc ca se poate intampla asa.prietenii mai fac"conferinte"si lasa tel pe mana altoralaughingcine stie ce interese au ceilalti. nu zic ca el ti-a dat msgu sau nu doar ca mie mi s pare ciudat ca a asteptat 3 zile.nu e bun.chiar daca nu el a dat mesaju de ce 3 zile nu ti-a zis nimic? 3 zile nu si-a dat seama ca ceva e in neregula de nul suni?
eu am patit asa.de fapt fostul meu pr. a dat cineva msg de pe tel lui si mi-a zis ca "wa ori asa ori deloc"da mi-am dat seama ca nu e el pentru ca el nu mi-a zis niciodata "wa"insa ceilalti pr ai lui zic mereu"wa"la oricine.asa ca l-am crezut cand mi-a zis ca nu el a dat mesajul tocmai de aia ma gandesc poate asa a patit si pr tau.eu nu stiu daca de asta as fi ingrijorata.probabil las ierta.insa nu-mi place treaba asta.hmm bun frate 3 zile iti ia sa vezi ca s-a intamplat ceva?!
eu zic ca in loc sa ii zici ca nul crezi ai putea sa il intrebi de ce 3 zile? cam greu si-a dat seama

parerea mea.:*

| 2696 a răspuns:

Mda... ori vrea cineva sa va desparta ori nu e el hotarat ce vrea de la viatawinking mai bine stai cu ochii pe el

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Sa NU il crezi. Mai bine lasa-l cu ochii in soaretongue si ignora-l, fa-l sa sufere devil. muhahahhahhaha

| Happyness a răspuns:

Pai laughing poate a pus pe altcineva sa scrie si atunci se jura drept ca nu l-a trimis el nu? sau face misto de tine.nu prea te merita

| Andra_9758 a răspuns:

Vorbeste cu el fata in fata... spune`i sa se uite in ochii tai si sa-ti spuna ca nu el l-a trimis.atunci o sa-ti dai seama daca spune adevarul sau te minte big hug Bafta :*

| » Iµliaña « a răspuns:

Daca spui ca ti-a mai dat papucii parerea mea e ca este genu de baiat fustangiu care nu prea stie ce vrea. Las`o mai moale cu el si fi indiferenta arata`i ca nu poate sa se joace asa cu tine happy

| p3bogdan a răspuns:

Deci probabil ca sigur el a trimis sms`u si-a dat seama ca nu e asa bine fara tine sia cum vrea sa va inpacati