| LuluGirl a întrebat:

Prietenul meu nu ma mai baga in seama cum o facea inainte.La scoala e distant, pe net e distant doar cand iesim afara cu prietenii sta doar langa mine. Eu ce sa cred straight face?

Răspuns Câştigător
| PsychologistT a răspuns:

Nu trage tu cocluziile, poate fi orice in mintea lui.
Cea mai buna rezolvare e sa discuti cu el despre ce se intampla, de unde vine schimbarea asta.

5 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Vb cu el si adu-i la cunostiina ca e rece.E posibil ca sa apara Monotonia dupa o vreme dar asta nu inseamna ca nu te mai Iubeste.Eu cred ca Te Iubeste dar probabil ca e distrat de alte tampenii de ai tu impresia ca nu mai este cum era odata.Incearca sa merge-ti undeva sa aveti momente tandre, luati-va o Vacanta.

| gmxromania78 a răspuns:

Da' vorbeste cu el, poate nu-i nimic, poate are teste...Tu vei stii cel mai bine daca-l vei intreba.

| 15cmtocuri a răspuns:

E clar ca se intampla ceva, cred ca se poarta asa cand e cu prietenii lui ca sa pastreze oarecum aparentele mai ales ca barbatii au atitudinea asta de a arata ce este al lor, motiv pentru care se aseaza mereu langa tine de fata cu altii. Poate esti ok doar ca trofeu pentru el, de asta in privat se poarta altfel.

| jimmyRgl a răspuns:

S-a plictisit

| Dany077 a răspuns:

Vrea incet incet sa-ti transmita ca a terminat-o cu tine happy