| Ahlexxa a întrebat:

Hey, La scoala este un baiat dragut si cand am iesit afara ma tot baga in seama, imi facea complimente, si tot vbea cu prietenul lui la ureche uitandu-se la mine etc. laughing imi place si mei de el dar nu stiu ce sa fac. :-s funda

3 răspunsuri:
| Deutzeuh a răspuns:

Daca vrei sa fi cu el stai si u mai pe langa el si vb cu el, zambestei. poate ca iti va cere prietenia

| astamika24 a răspuns:

Raspunde-i la fel.fii draguta iar daca incearca sa te tachineze poarta-te ca atare.fii naturala, o sa te ajute multhappybft

| aliceanna97 a răspuns:

Poti vorbi cu prietenul lui sa afli daca te place si du'te la el si fa'i si tu niste complimentehappy.