| Nikcoletta a întrebat:

Prietenul meu nu mai vorbește cu mine de 4 luni.
În ultima vreme nu-mi mai răspundea la telefon.
Când îl sunam îmi dădea ocupat, așa deodată nu mai vorbea cu mine.
Acum am aflat că era cu verișoara mea.
De ce nu mi-a spus direct că vrea să ne despărțim si a preferat să se ascundă?
De ce nu a mai răspuns la telefon? Credeți că îi e frică de verișoara mea?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil ca verisoara are mai putin de 82 kg.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Prin prietenul tau, vrei sa zici iubitul tau sau? Ca imi pare cam absurda ideea de 4 luni daca este ultimul caz.

Dar referitor la prieten, asta este. Nu te-a placut, nu a vrut sa vorbeasca cu tine si... acum vad ca ai intrebat despre despartire deci... pai nu era clar? Cum sa stai asa 4 luni fara sa vorbesti cu el? Daca nu ti-a mai dat semne dupa prima zi, gata, trebuia sa pui tu punct acolo, nu sa stai sa te gandesti la el.

Deci sugerez sa il uiti.

Numai bine!

| Emilian65 a răspuns:

Nu ti-a raspuns pentru ca nu mai vrea o relatie cu tine.

| alina2k18 a răspuns:

Well, asa sunt barbatiiwinking
Cauta altul.

| Nirvanaaa a răspuns:

Pentru ca este laș și nu dorea sa își asume situația happy. Nu cred ca ii era frica de verișoara ta, doar fugea de responsabilitate și de consecințele faptelor lui. In orice caz, urât gestul lui fata de tine sad.

| Crackman a răspuns:

Pentru că unele persoane ( de ambele sexe ) sunt lase și proaste

| Catalin77945 a răspuns:

Meriti...doar ai facut un avort, primesti si tu karma inapoi happy

| NarcisIfrim a răspuns:

Nu prea sa isi asume chestia ca se desparte si mai ales ca vorbeste cu verisoara ta, nu are coloana vertrebala.
Tu ramane sa iti vezi de viata, si fi sigura ca roata se va intoarce la el si se va intoarce mai rau.