| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu nu spune nimic daca am statusul singura pe Facebook si nu prea observa anumite detalii importante.
Ce parere aveti?
Vi se pare normal?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate te vede ca pe o prietena și doar tu îl vezi ca pe un iubit

15 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

E posibil să ai o problemă.
E posibil ca el să fie un om normal. laughing

| Ineys a răspuns:

Pentru tine conteaza asa mult social media? E mai important ce crede despre contul tau de FB decat ce crede despre tine?

Mi se pare complet normal. Trebuie neaparat sa-ti pui la status intr-o relatie ca altfel ce?

| Rihhana1 a răspuns (pentru Ineys):

Si social media este un mod de afirmare.
Tu daca ai fii cu o fata si ea ar avea scris la relatie ca este singura, cum ai reactiona?

| Ineys a răspuns (pentru Rihhana1):

Eu nu prea folosesc social media.
Doar pentru a tine legatura cu colegi/prieteni apropiati de familie, etc.
Nu postez, nu dau like-uri, nu comentez, nu dau share-uri. Mai sunt si oameni care nu au obsesia asta.

| RobertMoon a răspuns:

Poate el e un om cu capul pe umeri și nu îl interesează ce faci tu in virtual.

| Crackman a răspuns:

Schimba statusul ca esti cu el. Sa vedem ce se intampla.
Pare a fi o gluma dar vei vedea ceva ce te poate salva de la durere happy. Aceasta informatie este cu substrat, este de apreciat daca utilizatorul utilizeaza conform proscrisului informatia

| Dalmore a răspuns:

Foarte important statusul de pe Facebook rolling on the floor

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Nu e așa de „băgăcios" sau te înșeală.
Dacă e a doua variantă, fă tot posibilul să vezi cu cine comunică.
https://www.divahair.ro/cuplu/23_de_semne_ca_te_insala
Dacă manifestă măcar unul dintre acele semne, fi precaută cu el!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Copii din ziua de azi nu mai disting diferenta dintre virtual si realitate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E un detaliu al naibii de important.Nu a observat nici ca nu v-ati asortat când ati iesit din casa, nu-i asa?

| MademoiselleCosmina a răspuns:

E bine ca nu e obsedat de Facebook. Asta inseamna ca e un om normal, nu ca cei din ziua de azi. laughing
Si alte detalii importante pe care nu le observa, care sunt?

| MPersephone a răspuns:

Sfarsitul lumii. Gata. Existenta ta nu mai are rost din cauza la un status trist.

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Probabil nu il intereseaza pe el de Facebook-ul tau. Tu ti-ai facut relatie pentru a avea ce postari sa pui pe Facebook?

| Rihhana1 a răspuns (pentru Carinaaaaaaaaa):

Nu am facut o relatie pe temelia asta dar ridica semne de intrebare.