| ciresicaEmovalie a întrebat:

Prietenul meu nu vrea sa intretina relatii sexuale cu mine, deoarece ma considera un inger. Ce sa fac?

12 răspunsuri:
| HelpBoy a răspuns:

Adica daca nu te considera 'un inger' nu mai faceati sex laughing) nu inteleg

| sensualus a răspuns:

Wow... deci ar prefera o diavolitalaughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Kirito21 a răspuns:

Spune-i ca esti un inger cu nevoi sexuale big grin

| aliali61 a răspuns:

Da.ne mai multe detalii..de cat timp sunteti impreuna?! daca o sa accepti asta o sa te considere o fata „usuratica„.iar daca i te oferi„pe tava„ se va plictisi la un moment dat...asa ca trebuie sa.i spui sa astepte pana cand te simti pregatita daca chiar te iubeste si te considera„un inger„. ce varsta aveti?

| ciresicaEmovalie explică:

Eu am 26 de ani, el 27. Suntem impreuna de 3 luni si pana acum totul a fost ok pana in momentul in care mi-a zis ca nu vrea sa se culce cu mine. Ma gandesc ca are pe altcineva, desi nuas crede...petrecem prea mult timp impreuna... poate e impotent sau hermafrodit laughing)