| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu s-a suparat pe mine din cauza ca i-am refuzat de mai multe ori intilnirea cu el. Cum si cine ar trebui sa faca primul pas pentru a ne impaca? va rog ajutati-ma

11 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca tu i-ai refuzat intalnirea, tu trebuie sa faci primul pas spre impacare.

| SkyPilot a răspuns:

Eu as zice ca tu. Probabil ca nu I-ai explicat cum trebuie (sau nu ai explicat de loc) de ce il refuzi.

| Danysan a răspuns:

Logic ca tu.Voi fetele aveti un orgoliu prostesc si ar trebui sa va ganditi bine ca de fapt orgoliu e respunzator pentru cele mai mari despartiri ever.De ce sa sun eu sa o faca el, de ce, de ce. Frate ai gresit si ce daca esti fata iti e greu sa spui iubire iarta-ma.Ce crezi ca te injosesti? Nicidecum arati ca iti pasa si asa relatia merge mai departe.

| Danysan a răspuns:

Bine tu ca bine zici.Ma uns pe inima fraza asta.Pe bune ca sunt unele care au orgoliu cu caru si prostie cat tine.O persoana inteligenta stie cand greseste si actioneaza ca atare.Ce sa te injosesti ma vere ai gresit :Iarta-ma si gata.Ce tot atata caz din asta.Pe langa asta chair ca ar trebui sa isi ceara iertare.Baiatu ala o scoate in oras si ea il refuza. Aiurea.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu l ai supărat si tot el sa vina sa te împace?

Lăsa orgoliul, treci si cere ti scuze si sa ai o scuza buna pentru faptul ca i ai refuzat intalnirile!

| Hitback a răspuns:

+1. Perfect de acord.

| AlexDFY a răspuns:

De acord laughing

| JamilaGizeh a răspuns:

Tu esti chiar VACA!

| BlaaBlaa a răspuns:

Pai daca chiar vrei sa te impaci, fa tu primul pas stiu ca e greu dar nu mori incercand.

Răspuns utilizator avertizat