| Nikcoletta a întrebat:

Prietenului meu îi miroase sperma.
De câteva zile am observat că îi miroase sperma urât atunci când ejaculeaza.
Ieri am aflat de la cineva că el a întreținut relatii sexuale cu o fata, acum o săptămână.

E posibil ca el sa fi luat vreo boală și sa aibă efect intr-o săptamâna?
Din ce cauză miroase atat de urât?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar tu stai sa o mirosi? Sau cum stii ca miroase pui nasul? Sau el i ti face sex oral si atunci tu simti.

| corbulalbrosu a răspuns:

Mirosul spermei poate fi influentat de alimentele ingurgitate in ultimele 2-3 zile. Consumul unor anumite alimente cum ar fi : carne, sparanghel si usturoi sau daca consuma bauturi care contin multa cofeina, sau alcool, toate acestea pot imprima spermei un miros intepator. Daca mirosul neplacut al spermei dispare si in scurt timp revine la normal dupa cateva zile, atunci nu e nimic grav incat sa fii ingrijorata. Numai in cazul in care mirosul persista, in acel caz ar putea fi un semn al unei infectii /boli cu transmitere sexuala (BTS). Sanatate!

| Frank51 a răspuns:

Sperma are mirosul ei specific, si este influentat de ce spunea un user mai sus.

| Sofer a răspuns:

A ce miroasă draga Miky?

| cristimihailov a răspuns:

S-a infectat.

| Justme32 a răspuns:

Sperma miroase big grin big grin big grin vai de mine. Mai poate mirosi și dacă crește pădurea la el, dar dacă are miros de rugină atunci e bai